AB Vilniaus degtinė (delistinguota)

AB Vilniaus degtinė pagrindines pajamas gauna iš Alkoholinių gėrimų gamybos ir pardavimo. Turi filialą Obelių spirito varyklą. Tai vienintelė spirito varykla Lietuvoje. Kompanija yra gerai žinoma. Lietuvoje parduoda apie 76% savo produkcijos. Dalį bendrovė eksportuoja į Latviją, Estiją, Izraelį bei Daniją.

Finansai (2016)

Finansai valdomi konservatyviai. Ilgalaikiai įsipareigojimai, tenkantys Nuosavam kapitalui yra apie 28%. O jų padengimui 2016 m. Grynuoju pelnu užtektų 2,09 metų. Kompanijos pelno dinamika nestabili. Matosi sezoniškumas. 10 m. EPS augimas 6.30%, o 4 m. EPS augimas jau 92.78%.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose.

Kompanija nesuperka savų akcijų.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra -32%.

10 metų vidutinis ROAE yra 3.75%. Mažiau nei 12%. Vadinasi, labai maža grąža.

Konkurencinis spaudimas bei valstybės fiskalinė politika neleidžia kompanijai laisvai kelti kainas. Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų konkurencingumui didinti. Todėl ateities pelnų prognozavimas sunkus. 1 į IMT investuotas euras duoda 0.55 euro EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į Lietuvos 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2015 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 11.5 euro.

AB Vilniaus degtinė akcijos

Per metus AB Vilniaus degtinė akcijų Buhalterinė vertė išaugo 15%. Vertę akcininkams kompanija didino augindama pajamas ir didindama Bendrąjį pelningumą. Akcijos kaina per praėjusius 5 metus kilo vidutiniškai po 18.04% kasmet.


Kompanijos tinklapis

Daugiau Lietuvos kompanijų akcijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: