American States Water Company

American States Water Company veikla

American States Water Company, drauge su dukterinėmis kompanijomis teikia vandens bei elektors tiekimo paslaugas JAV gyventojams, pramonės objektams ir kitiems klientams.

Pagrindiniai veiklos segmentai yra vanduo, elektra, paslaugos (Contracted Services). Kompanija išgauna, gamina, tiekia ir parduoda vandenį dešimtyje Kalifornijos apygardų. Tai maždaug 260 000 vandens vartotojų.

Elektrą tiekia maždaug 24 000 vartotojų Big Bear mieste ir apylinkėse, Kalifornijoje. Taip pat kompanija teikia vandens nuotekų, vandentiekio tvarkymo, atnaujinimo ir kitų įrengimų paslaugas.

Pati kompanija įsteigta 1929 m. Būstinė yra San Dimas, Kalifornijoje.

American States Water Company
Kompanijos veiklos žemėlapis

Vandenį klientams tiekia ir paslaugas teikia dukterinės kompanijos Golden State Water Company ir American States Utility Services, Inc. Golden State Water Company padalinys Bear Valley Electric Service tiekia elektrą.

Golden State Water Company savo veikiamoje teritorijoje neturi jokių tiesioginių ir netiesioginių konkurentų. Laikinai konkuruoja su kitomis įmonėmis naujuose NT projektų vystymuose.

American States Utility Services, Inc. konkuruoja su kitais paslaugų teikėjais.

Dividendus akcininkams American States Water Company moka nuo 1931 m. kiekvienais metais. Ir siekia, kad dividendai didėtų kasmet.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant atitinkamą riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 162% Nuosavo kapitalo. O jų padengimui 2016 m. pelnu prireiktų net 13.36 metų.

Kompanijos pelno augimo dinamika stabiliai auganti. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 9.23%. O pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo jau 6.01%.

American States Water Company investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose.

Kompanija superka nuosavas akcijas.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 14.46%. 10 metų vidutinis ROAE yra 13.91%. Gera grąža.

Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. Tačiau 1 USD, investuotas į IMT, uždirba tik 0.61 USD EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2015 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 68 USD.

American States Water Company akcijos

Akcijos Buhalterinės vertės vidutinis metinis augimas sudarė 4.40%. Norisi didesnio, bet tokiai kompanijai yra tinkamas.

Tačiau paskutinių kelerių metų augimas leidžia prognozuoti spartesnį augimą. Pirminis investicijos grąžos įvertinimas yra 4.39%.

Investuotojas, pirkęs American States Water Company akcijos prieš 5 metus, šiandien jau gavo vidutiniškai 22.35% kasmet.

Tai stabiliai daug metų komunalinių paslaugų sektoriuje dirbanti kompanija. Ji konservatyviai tvarko finansus ir didina grąžą akcininkams.

Rekomenduojame akcijas American States Water Company AKUMULIUOTI.


Akcijų tyrimas parsisiuntimui

American States Water Company


Investuotojo kalendorius


Akcijos opcionai


Techninė analizė

Instituciniai investuotojai

Fondų, turinčių AWR akcijų, skaičius – 211

Nauji fondai – 29

Papildytos pozicijos – 71

Sumažintos pozicijos – 65

Uždarytos pozicijos – 20

Didžiausias laikytojas – VANGUARD GROUP INC


Komentarams, pageidavimas, užsakymams užpildykite formą

Parašykite komentarą

%d bloggers like this: