Bitcoin kilimo legalumo klausimas ir kiti reikalai

Legalumo klausimas

Be abejo, kripto valiutos legalumo klausimas nekyla. Tai tik techninis klausimas ir tik šiuo momentu. T.y. šią savaitę ar šį mėnesį, kai mes stebim beatodairišką bitcoin kilimą.

Todėl natūraliai kyla klausimas „O kiek dar gali kilti?“ Atsakymų, kad bitcoin ilguoju laikotarpiu kils ir kils, galima rasti čia.

Visiškai neseniai 2H periodo grafike AO osciliatorius, kuris parodo rinkos jėgą pradėjo žemėti, o BTC kaina toliau kilo. Techniškai tai gali reikšti artėjančią korekciją. Bet nebūtinai, kaip ir parodo šis konkretus atvejis:

Staiga AO sustiprėjo, pakilo ir bitcoin kaina su naujomis istorinėmis aukštumomis.

Bitcoin kilimo legalumo klausimas ir kiti reikalai

Tačiau dieniniame grafike mes stebime panašią situaciją: silpnėjantis AO osciliatorius ir kaina istorinėse aukštumose. Vėl gi, korekcijos tikimybė, tačiau nebūtinai. Rinkoje impulsų kilti gali būti pakankamai.

Bitcoin kilimo legalumo klausimas ir kiti reikalai

Auksas

Tuo tarpu bitcoin konkurentas auksas taip pat kyla. Įveikti pasipriešinimai ir formuojasi UP trendas, palaikomas indikatorių. Žinoma, tai nereikškia, kad nebus korekcijos artimiausiu metu.

Kilimo ir korekcijos tikimybės šiuo metu yra vienodos. Tačiau pasižiūrėjus į JAV dolerio indekso dieninį grafiką, galime spėti, kad aukso fjūčerių kainų kilimo tikimybė yra kiek didesnė.

Juk žinome, kad aukso, kaip ir kitų žaliavų kainos nominuotos JAV doleriais, todėl jos koreliuoja labai artimai.

Bitcoin kilimo legalumo klausimas ir kiti reikalai

Akcijos

Akcijų kainų kilimo legalumas taip pat kelia abejonių. S&P 500 fjūčerių kaina kyla, nepalaikoma rinkos jėgos, t,y, AO osciliatorius žemėjantis. Kainos ir AO konvergencija yra korekcijos šauklys.

Bitcoin kilimo legalumo klausimas ir kiti reikalai

Išvados

Tų korekcijų mes laukiam ir laukiam, bet taip ir nesulaukiam. Bet aukso kainų kilimas ir vario kainų kritimas yra neblogi indikatoriai, rodantys augantį rinkos dalyvių neužtikrintumą.

VIX S&P 500 indeksas savo žemumas irgi pasiekė šiuo metu…

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: