The Coca-Cola Company

The Coca-Cola Company veikla

The Coca-Cola Company yra didžiausia pasaulyje gėrimų kompanija. Jai priklauso apie 500 nealkoholinių gėrimų prekių ženklai arba 3 600 skirtingi prekių pavadinimai. Prekių portfelyje yra ne tik gazuoti gėrimai. Jame yra ir paprastas vanduo, sultys ir sulčių gėrimai, paruošta vartojimui arbata ir kava, energetiniai bei sportiniai gėrimai.

Kompanijai priklauso keturi iš penkių pasaulyje geriausiai atpažįstamų gazuoto gėrimo ženklų: Coca‑Cola, Diet Coke, Fanta ir Sprite. Su šiais ženklais prekyba prasidėjo 1886 m. Dabar prekiaujama beveik visame pasaulyje – 200 šalių.

The Coca-Cola Company priklauso žymiausių ir stambiausių bendrovių akcijų indeksui Dow Jones Industrial Averages (DJIA arba Dow Jones 30), į kurį pateko 1987 metų kovo mėn. Kaip žinia, Dow Jones 30 indeksas yra „Žydrųjų Žetonų“ („Blue Chip“) indeksas.

The Coca-Cola Company ir pagrindinis prekės ženklas bene seniausia geriausiai pasaulyje žinoma kompanija. Vien įsimintinos formos buteliukas atšventė 100 metų jubiliejų. Ji yra rinkos lyderis.

Coca-Cola gėrimo receptas:

The Coca-Cola Company
Coca-Cola receptas

Finansai

Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro net 181.58% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. pelnu užtektų 3.06 metų. Finansai valdomi prisiimant riziką, tačiau iššūkis nėra neįveikiamas. Be to, Įsipareigojimų dalis auga ir dėl nuosavų akcijų supirkimo.

Korporacijos pelno dinamika pasidarė nestabili, bet kylanti. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 3.52%. O pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 1.73%. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra -10.62%. Kompanijos perinvestuoto pelno pajamingumas per 2018 m. gerokai sumažėjo. 10 metų vidutinis ROAE yra 28.17%. Labai gera grąža didelėje konkurencinėje aplinkoje.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių ir partnerių kompanijų veikla susijusi. Kompanija vykdo nuosavų akcijų supirkimo politiką, patvirtintą 2012 m , supirkti 500 mln. akcijų. 2019 m. supirkta 21 mln. nuosavų akcijų, vidutinė supirkimo kaina – $48.86. Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba 3.34 USD EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2019 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 297 JAV dolerių.

The Coca-Cola Company akcijos

Kompanijos veikla ir jos rezultatai lengvai prognozuojami. Todėl  numatyti kainą ilgalaikėje perspektyvoje galima tiksliai. Jei tik rinkos konjunktūra bus palanki, akcijų kaina rinkoje išlaikys nuosaikaus kilimo trendą ir didžiausia grąžą gali sudaryti gaunami dividendai.

Mes paliekame rekomendaciją LAIKYTI. Dividendus perinvestuoti. Dividendo perinvestavimas padidina investicinę grąžą. Nuo idėjos paskelbimo pradžios (2012 m. balandis) investicija jau davė 56.50% grąžą arba 5.53% vidutiniškai kasmet.

Išsami kompanijos veiklos analizė ir prognozės yra čia ir čia.


Techninė analizė

Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.

Klausimams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: