Dow Jones Industrial Average indeksas žengia į korekciją

Dow Jones Industrial Average korekcijoje

Dow Jones Industrial Average indeksas nuo savo istorinių aukštumų kovo 1 d. jau nukrito -3.61%. Dieniniame grafike indeksas jau 20 sesijų iš eilės yra po Aligatoriumi – akivaizdus korekcijos požymis.

Pramuštas jau ne vienas palaikymas. Ir priežasčių tam yra, be abejo, ne viena. Nors JAV makroekonominiai rodikliai nėra blogi, bet investuotojų lūkesčius gali mažinti ir pakankamai mišrūs kompanijų ketvirtiniai rezultatai.

Antra vertus, stebime stiprų spekuliacinį spaudimą į apačią. Nieko nuostabaus. Po istorinių aukštumų siekimo rekordų sesijos rinka natūraliai turi atsikvėpti. Techninė korekcija – neišvengiama būtinybė rinkose.

Dar geriau būtų pamatyti ir ilgesnę korekciją. Užkilusios akcijų kainos labai mažina investicijų pajamingumą. Beje, reikia atkreipti dėmesį, kad daugumos akcijų kainos korekcijoje jau ilgesnį laiką nei Dow Jones indeksas.

Žodžiu, gali būti, kad šiuo metu stebime „nuolaidas“ rinkoje. Ir tokiu metu nereikia skubėti pirkti, nes gali būti, kad artimiausiu metu bus galima įsigyti akcijų ar papildyti savo portfelį pigesnėmis akcijomis.

Dow Jones Industrial Average indeksas žengia į korekciją

Nafta

Naftos kainas vis dar įtakoje JAV atsargos. Taip pat ir kiek atslūgusi įtampa dėl Šiaurės Korėjos. Be abejo, investuotojai į akcijas taip pat stebi naftos kainų dinamiką – jos tarpusavyje koreliuoja.

Light Crude Oil fjūčerių pozicijoje pelno fiksavimo/Short sell signalas suveikė sėkmingai.

OPEC ir NOPEC po mėnesio vėl rinksis Vienoje rinkos balansavimo veiksmams aptarti. Iš tiesų, naftos kainos kažkaip stipriai įsisiūbavo. Ir gali būti, kad kartelio ir prijaučiančių šalių susitarimas nėra svarbiausias faktorius naftos kainai.

Dow Jones Industrial Average indeksas žengia į korekciją

 

Parašykite komentarą

%d bloggers like this: