Genesee & Wyoming Inc

Genesee & Wyoming Inc veikla

Genesee & Wyoming Inc yra geležinkelio kompanija veikianti Amerikoje, Australijoje, Kanadoje, Olandijoje, Belgijoje. Australijoje kompanija sujungia Darvino uostą šiaurėje su Pietų Australija.

Kompanijos 65 geležinkeliai suskirstyti į 11 regionų su 15 600 mylių nuosavų ir lizinguojamų kelių. 7 500 darbuotojų aptarnauja 2 500 klientų.

Kompanija įkurta 1899 m., kai Edward L. Fuller su finansiniais partneriais įsigijo 14 mylių ilgio geležinkelio ruožą iš bankrutuojančios kompanijos. Edward L. Fuller yra dabartinio kompanijos Direktorių tarybos vadovo Mortimer B. Fuller

Genesee & Wyoming Inc rinkoje stipriai konkuruoja su dar 7-iomis geležinkelio bendrovėmis, neskaitant ir upių autotransporto.

Tačiau įsigydama kitas geležinkelio bendroves, kompanija optimizuoja savo veiklą mažindama kaštus ir finansinį svertą ilguoju laikotarpiu.

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 150.64% Nuosavo kapitalo. O jų padengimui 2014 m. Grynuoju pelnu prireiktų net 16.60 metų. Tokia yra  geležinkelio kompanijos konkurencijos kaina.

Kompanijos pelno augimo dinamika ciklinė, bet turi teigiamą tendenciją. Cikliškumą lemia pasaulinės ekonomikos konjunktūra, žaliavų kainos rinkoje.

Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 12.48% , o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas jau siekia  19.90%.

Genesee & Wyoming Inc investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Ir tai padeda jai dirbti geriau ir efektyviau.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra tik 2.69%. Ir tai nemokant dividend. 10 metų vidutinis ROAE yra 12.08%. Laikome, kad tai gera grąža.

Nenuostabu, kad geležinkelis reikalauja nuolatinių didelių kapitalo investicijų. $1, investuotas į IMT, uždirba tik $0.73 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2014 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 155 USD.

Genesee & Wyoming Inc akcijos

Kiek kompanijos akcijų turi instituciniai investuotojai, galima pamatyti čia.

Kompanijos Buhalterinės vertės 10 metų vidutinis metinis augimas siekia 16.22%. Tai yra geras augimas.

Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į Genesee & Wyoming Inc akcijas, gavo apie 13% vidutinę metinę grąžą. Nuo idėjos paskelbimo 2012 m. rugsėjo mėn. akcijos vertė smuko -5%.

Akcijos vertė biržoje labai priklauso nuo situacijos pasaulinėje ekonomikoje. Mes tikime, kad ekonomikos pereis recesijos bei depresijos grėsmes ir pradės stipriai atsigauti.

Kompanijos veiklos rezultatai taip pat pagerės. Todėl mes rekomenduojame akcijas AKUMULIUOTI.

Manome, kad akcijos kaina per artimiausius penkerius metus gali augti 10-15% vidutiniškai kasmet.

Genesee & Wyoming Inc akcijų kainos koreliacija su kukurūzų (geltona) ir kviečių ateities sandorių kainomis:


Investuotojo kalendorius:


Opcionų grandinė


Techninė analizė

 

Facebook Komentarai

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: