Wal-Mart Stores Incorporation

Wal-Mart Stores Incorporation veikla

Wal-Mart Stores Incorporation veikia mažmeninės ir didmeninės bei kitokio formato prekybos sektoriuje. Kompanijos veikla išskirta į tris pagrindinius segmentus:

Walmart U.S.  yra didžiausias mažmeninių parduotuvių tinklo segmentas. Tinklas veikia JAV bei Puerto Rike ir duoda apie 60% nuo visų pajamų. Taip pat šis segmentas turi didžiausią Bendrąją maržą.

Walmart International veikia 27 pasaulio šalyse mažmeninės ir didmeninės prekybos sektoriuje. Segmentas generuoja apie 28% visų kompanijos pajamų. Antras pagal dydį kompanijos veiklos segmentas.

Sam’s Club segmentas yra paremtas naryste nuolaidų klubuose. Veikia 48 JAV valstijose ir Puerto Rike bei internete. Duoda apie 12% korporacijos pajamų.

Per savaitę kompanija aptarnauja apie 260 mln. klientų per savaitę 11 695 parduotuvėse su 63 pavadinimais, 28-se šalyse ir e-commerce tinklalapiuose per 11 šalių.

Kompanija labai gerai žinoma ir pripažinta didžiausia mažmeninės prekybos kompanija JAV. Ji yra rinkos lyderis.

2016-17 m. įsigijo JET.com ir JD.com.

Finansai

Finansai Wal-Mart Stores Incorporation valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 61.42% Nuosavo kapitalo. O jų padengimui pelnu reiktų 3.49 metų.

Korporacijos pelno dinamika stabili. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 5.29%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 1.80%.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių kompanijų veikla susijusi.

Kompanija superka nuosavas akcijas.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 5.94%. Wal-Mart Stores Incorporation pelningai investuoja nepaskirstytą pelną ir vėl uždirba.

10 metų vidutinis ROAE yra 20.30%. Labai gera grąža didelėje konkurencinėje aplinkoje.

Wal-Mart Stores Incorporation veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. Tačiau investicijos gerai atsiperka. Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba 1.15 EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2014 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 289 JAV dolerių.

Pirma parduotuvė:

Wal-Mart Stores Incorporation

//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wal-Mart Stores Incorporation akcijos

Kompanija iki $20.0 mlrd. padidino savų akcijų supirkimo programą. Pabaigos termino ji neturi, tačiau valdyba tikisi ją išnaudoti iki 2018 m. sausio 31 d.

Praėjusiais finansiniais metais kompanija savoms akcijoms supirkti išleido $8 298 mlrd. Vidutinė supirkimo kaina – $69.18.

O tai suteikta vertė Wal-Mart Stores Incorporation akcininkams papildomai su dividendais. Dividendai auga 44 metus iš eilės.

Per pastaruosius 5 metus akcija investuotojams davė vidutiniškai po 7.24% grąžą kasmet, įskaitant ir dividendą.

Nuo idėjos paskelbimo pradžios investicija jau davė 28.92% grąžą arba 5.82% vidutiniškai kasmet.

Tuo tarpu S&P 500 indeksas kilo vidutiniškai po 10.16% kasmet.

Mes rekomenduojame Wal-Mart Stores Incorporation akcijas LAIKYTI. Dividendą perinvestuoti. Dividendo perinvestavimas padidina investicinę grąžą.


Įvykių kalendorius:


Techninė analizė


Techninės analizės komentarų ir Sumanaus investuotojo analizės užsakymas. Pageidavimai.

Parašykite komentarą

%d bloggers like this: