13 Ekonominės apokalipsės ženklų, arba dar keli būdai žmonijai pagąsdinti

13 Ekonominės apokalipsės ženklų. Parašytas straipsnis prieš 10 metų, bet kažin, ar prarado savo aktualumą. Jis per tą laikotarpį kiek buvo nutolęs, bet šiandien matau jau klausimus, ar tik ne recesija, ar tik ne krizė? Pasižiūrėkime, kaip ten yra…

Dabartinis ekonominis nuosmukis gali išsivystyti tiek dramatiškai, kad pasieksime anarchiją valstybėse, kai bus maistas normuojamas pagal korteles ir įsivyraus mainų sistema (Rusijoje jau vienas verslininkas „sukūrė“ mainų biržą).

Ir tai galėjo jau įvykti, jei vyriausybės nebūtų pradėjusios spausdinti naujų pinigų. Besiartinančios apokalipsės ženklų jau tiek daug, kad nebeįmanoma jų ignoruoti. Pateikiame kelis jų. Ir jau savarankiškai nuspręskite, juoktis čia ar realiai išsigąsti.

1. Sultinio laikai

Paskutiniame savo finansiniame pranešime šveicarų plataus vartojimo prekių milžinas Nestle pasakė, kad tikisi atlaikyti šią ekonominę suirutę didinant tokių produktų, kaip sultinys pardavimus. Jums belieka į sultinio puodą įmesti kažko iš savo atsargų ir pavadinti tai troškiniu. Nereikia mėsos? Nereikia. Kelios bulvės, truputis kopūsto ir jūs turite baltymais turtingą valgį.

2. Hampton‘as už pusę kainos

Prestižinių Rytinio Hemptono vasaros namų nuomos kaina krito dvigubai. Dabar juos vasarai išsinuomoti gali net bedarbio pašalpas gaunantys asmenys. Vasarnamių savininkams tai apokalipsės ženklas.

3. Prekės ženklų nuvertėjimas

Starbucks pradėjo platinti tirpiosios kavos produktą. Komentarai nereikalingi.

4. Tikra Namų šeimininkės tikrovė

Bravo šou Tikros Niujorko namų šeimininkės sezonas buvo tarsi ne iš šio pasaulio: ekonominės problemos čia neegzistavo. Tačiau šalta, sunki tikrovė pagaliau palietė ir šias šeimininkes. Bethenny Frankel buvo pastebėta, naudojant 25 procentų nuolaidos kuponą grožio salone. Pats faktas kaip ir nieko nereiškia, bet paslauga jau ir taip buvo jau nukainota. Siaubas!

5. Ginkluoti ir pavojingi

Žmones užvaldė potraukis apsaugoti save teises. Šių metų sausį šaunamųjų ginklų pardavimai šokinėjo beveik 30 procentų, palyginti su tuo pačiu mėnesiu pernai. Floridos parduotuvėse pasibaigė kulkos. Tai nuosmukis, kai jūs galite gauti dujas, bet negalite gauti kulkų.

6. Didelė Baimė

Nesvarbu, ką jūs apie juos manote, bet Mormonai žino, kaip rūpintis vienu kitu. Jie maitina savo vargšus iš maisto rezervo, kurį savanoriškai sukaupia katastrofos atvejui. Šalies ekonomistai visada atkreipia dėmesį į tai, kad padidėja aktyvumas jų rezervo sandėliuose. Taigi, šiuo metu Mormonų indeksas kyla.

7. Amerikos maisto bankas

Maisto bankai dabar ne tik benamiams ir alkaniems. Dabar čia apsilanko ir vidutinės klasės žmonės, tokie kaip vaikų priežiūros darbuotojai, slaugytojai, patarėjai, nekilnojamojo turto rinkos atstovai ir sekretoriai.

8. Mados katastrofa

Italų rūbų pramonė nusirito kažkur iki autogamintojų ir pornografijos verslo lygio bendrovių, kurioms gresia bankrotas, sąrašo. Dizaino atstovus supykdė Italijos įstamdavių sprendimas neskirti jiems gelbėjimo paketo, koks buvo skirtas autogamintojams ar namų apyvokos, buitinės technikos pramonei.

9. Taupyklės

Jungtinėse karalystėse kiaulių taupyklių pardavimai pakilo net 150%, nes Britanijos ekonomika susidūrė su sunkiausiomis problemomis nuo Antrojo pasaulinio karo. „Rankinuko fondas“, „Batų fondas“ ir „Apsipirkimo fondas“ yra labiausiai parduodami taupyklių prekių ženklai.

10. Bedarbystė

Net 1000 pretendentų išsirikiavo į eilę Majamyje dėl 35 ugniagesių vietų. Žmonės per naktį stovėjo eilėje, norėdami gauti galimybę užpildyti viso labo 750 paraiškų. Majamis-Dade, Broward ir Palm Beach grafystės yra numačiusios, kad jose iki šių metų pabaigos darbo neteks beveik 85 000 žmonių.

11. Kinta gyvenimo būdas

Mes nesam įsitikinę, ar tai kad žmonės pradėjo labiau lankytis bibliotekose, gali būti apokalipsės ženklas. Vašingtono bibliotekose knygų ir DVDs nuoma išaugo 23 procentais. Sąmoningesnės šeimos renkasi nemokamą nuomą iš Barnes & Noble ir Netflix. Daugiau laiko žmonės praleidžia prie namų ar bibliotekos kompiuterių. Tai pigiau nei sėdėti bare ar restorane.

12. Vagiamas visoks šlamštas

Praėjusiais metais girdėjome apie vagis, vagiančius varinius laidus iš namų ir statybų aikštelių, kadangi prekės kaina pakilo. Bet tai tik žiedeliai. Štai vagis Meine vogė telefoninius stulpus medienai. Vietinė telekomunikacijų bendrovė pranešė, kad 35 stulpai buvo sumažinti ir pavogti. Mediena nėra tinkama kūrenimui, bet ji galėjo būti panaudota kaip statybinė medžiaga. Sunkūs laikai iš tikrųjų.

13. Auksinė taisyklė

Kai aukso uncija apsiekė 1000 USD/un., akivaizdu, kad investuotojai lėšas nukreipė į saugesnes investicijas. Ne be reikalo padažnėjo Cash4Gold reklaminių laidų per TV. Dauguma analitikų mano, kad aukso kaina dar gali kilti, nes kol kas tai geriausia vieta investuotojų pinigams, kai visa kita jau nugarmėjo į kanalizaciją.

Parengta pagal užsienio žiniasklaidą.

Pirmą kartą paskelbta Spekuliantai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: