Sekmadienis, 19 gegužės, 2024
Mokomieji Straipsniai

15 šamano Don Chuan Matus patarimų, pakeisiančių jūsų investavimą

Indėnų genties šamanas Don Chuan Matus yra Carlos Castaneda serijos knygų apie gyvenimo išmintį pagrindinis herojus. Ir lig šiol nėra aišku, išgalvotas tai personažas, ar turintis realų prototipą. Bet kokiu atveju, Don Chuan Matus patarimai, tikrai ar išgalvoti, verti dėmesio ir, gal būt, jūs rasite juose sau daug naudingo.

15 šamano Don Chuan Matus patarimų, pakeisiančių jūsų investavimą
Rasta internetuose

1. Investuok drąsiai. Neieškok pasiteisinimų.

2. Priimdamas investicinius sprendimus, netuščiažodžiauk, nesiteisink prieš savo trūkumus, nesitikėk, kad rinka dirbs tau. Faktai ir disciplina nemėgsta daug žodžių.

3. Kad gauti maksimalią investicijos grąžą, reikia nebijoti keistis ir keisti strategiją bei taktiką. Bet sunkiausias dalykas yra turėti ketinimą pasikeisti.

4. Niekada nepyk, jei rinka eina prieš tave. Rinkos elgesys nevertas to, kad ant jos pyktum, nors tai gali atrodyti svarbu. Nustokite pykti, nes rinka vis tiek darys tai, ko reikia jai.

5. Visada prisiminkite, kad investavimas į vertybinius popierius ir spekuliavimas – tik vienas iš kelių kapitalą padidinti. Jei jaučiate, kad tai ne jūsų kelias – pasirinkite kitą.

6. Jums sunku suprasti rinką dėl savo įpročio galvoti

7. Jeigu tau nepatinka tai, ką gauni, pakeisk tai, ką duodi. Ar tikrai ‘namų darbus’ atliekate taip gerai, kad lauktumėte pačios aukščiausios grąžos.

8. Vidinis dialogas – gali būti tai didžiausia tavo kliūtis. Mūsų protas – didžiausias mūsų priešas, kad ir kaip keistai tai skamba. Ir tik jį sustabdžius, neįmanomi dalykai pasidaro įmanomais.

9. Per didelis žinių ir informacijos bagažas yra kliūtis sėkmingai investuojant. Išmeskite/pamirškite tai. Per sunkus bagažas trukdo laisvam investicijų skrydžiui. Visiškai neskaitykite nuomonių apie rinką. Jos nieko nepasako apie rinką, jos pasako tik apie patį rašantįjį. Tai nereikalinga informacija.

10 Vienintelis tikras jūsų patarėjas investavime – pats didžiausias jūsų nuostolis. Karts nuo karto atsigręžkite atgal ir prisiminkite, ką darėte ne taip, kad patyrėte nuostolius. Geresnio patarėjo gali tekti paieškoti.

11. Kiekvienas renkasi savo investavimo kelią. Jei einate juo lengvai ir linksmai, tai jūsų kelias. Jei jums blogai – galite bet kuriuo momentu nueiti nuo šio kelio ir pasirinkti kitą. Arba keistis ir keisti.

12. Jūs norite nugalėti rinką ir uždirbti, tačiau visą energiją skiriate tiktai kovai prieš savo idiotizmą.

13. Visa esmė – į ką jūs susitelkę. Ar į lengvą ir linksmą investavimą, ar į sunkų ir liūdną nuostolių kelią. Problema ta, kad tiek vienam, tiek kitam keliui reikia vienodai energijos.

14. Kad tapti sėkmingu investuotoju, reikia būti aktyviu. Aktyviai analizuoti, aktyviai investuoti (nebūtinai spekuliuoti). Aktyvumas veikloje suteikia jai automatiško. O tai susiję su lengvu ir linksmu, vadinasi, ir sėkmingu investavimu.

15. Investicinius sprendimus reikia priimti taip, tarsi tai būtų paskutinis jūsų sprendimas gyvenime.

15 šamano Don Chuan Matus patarimų, pakeisiančių jūsų investavimą
Rasta internetuose

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.