Antradienis, 19 kovo, 2024
Strategijos

3 valiutų strategijos pagal Goldman Sachs

EURUSD – mušta korta

Goldman Sachs strategijos. Kai kurių valstybių centrinių bankų monetarinės politikos griežtinimas investuotojams į valiutas sukuria palankias sąlygas, mano Goldman Sachs. Analitikas Zach Pandl jau nepataria vytis per staigiai ir per greitai pakilusio euro kurso prieš dolerį. Jis mano, kad euras nuo $1.17 lygmens dabar koreguosis iki $1.15 lygmens.

Ir investuotojai, ieškantys ką pirkti, turėtų dairytis į šalis, kurių centriniai bankai artimiausiu metu pradės normalizuoti monetarinę politiką. Mes esam panašios nuomonės ir mūsų anksčiau skelbtas pelno/stopo/sell short signalas @1.1727 suveikė.

3 valiutų strategijos pagal Goldman Sachs
Suveikė pelno pasiėmimo signalas

Variantai?

Strategijų specialistas rekomenduoja ‘žaisti’ su Švedijos ir Norvegijos kronų stiprėjimu euro ir svaro atžvilgiu; siūlo pirkti Australijos ir Naujosios Zelandijos dolerius už jenas; rekomenduoja pirkti Kanados dolerius už Jungtinių valstijų dolerius.

Kronos

Lūkesčiai, kad Stokholmo ir Oslo centriniai bankai artimiausiu metu normalizuos monetarinę politiką, t.y. kels bazines palūkanų normas, kronas stums į viršų. Goldman Sachs mano, kad geriausios tinkamiausios valiutos pirkti kronas šiuo metu yra euras ir JK svaras, nes jų centriniai bankai dar vis ‘spaudžia gazą’.

Norvegijos krona euro atžvilgiu, panašu, kad tikrai pradeda trendą į viršų. Savaitinis pirkimo signalas NOKEUR pozicijoje yra @0.1081. Stop @0.1061.

3 valiutų strategijos pagal Goldman Sachs
Norvegijos krona gali pradėti kilti euro atžvilgiu.

Švedijos krona euro atžvilgiu taip pat pradeda kilimo trendą. Čia savaitinis signalas jau suveikė. Dieninis pirkimo signalas SEKEUR pozicijoje yra @0.1051. Stopas @0.1040.

3 valiutų strategijos pagal Goldman Sachs
Švedijos krona pradeda trendą UP.

O va svaro atžvilgiu Norvegijos krona pradėjo kilti jau nuo gegužės pradžios ir demonstruoja stiprų trendą UP. Ir Goldman Sachs strategai mums siūlo įeiti į poziciją. Sakyčiau, kiek pavėluotas siūlymas, nes pozicijos pelningumas gerokai sumažėjęs, o rizika išaugusi. Bet pabandom pasižiūrėti, kur galima įeiti į poziciją.

Artimiausias dar nesuveikęs fraktalinis (tokio ieškojome) pirkimo signalas NOKGBP pozicijoje yra 2H periodo grafike @0.09839. Stopas @0.09806.

3 valiutų strategijos pagal Goldman Sachs
NOKGBP trendas UP jau stiprus.

Švedijos krona taip pat ‘nemiega’ nuo gegužės ir svaro atžvilgiu jau suformavo stiprų trendą į viršų. SEKGBP dieniniame grafike fraktalinis pirkimo signalas @0.09618. Stopas @0.09475.

3 valiutų strategijos pagal Goldman Sachs
SEKGBP sparčiai kyla – rizika didėja.

AUDJPY ir NZDJPY

Dabar persikelkime ten, kur žmonės vaikšto žemyn galva, bet dėl to visai nesijaudina. Nes Japonijos centrinis bankas dar nesiruošia griežtinti monetarinės politikos.

O augantis pelningumas visame pasaulyje Japonijos jenai gali pakenkti dar labiau. Ir čia Zach Pandl siūlo ‘pažaisti’ su geografiškai artimomis valiutomis: Australijos ir Naujosios Zelandijos doleriais. AUDJPY dieninio grafiko pozicijoje pirkimo signalas @87.57. Stop @85.99.

3 valiutų strategijos pagal Goldman Sachs
AUDJPY

NZDJPY dieninio grafiko pozicijoje pirkimo signalas @80.61. Stop @79.07.

3 valiutų strategijos pagal
NZDJPY

CADUSD

Kanados centrinis bankas liepą pakėlė bazines palūkanų normas. Ir reikia pripažinti, kad centrinis bankas labiau žiūri į kitus ekonomikos kriterijus ir, priešingai nei FED, infliacija ar nedarbo lygis jam nėra esminiai momentai.

Todėl Kanados dolerio augimo galimybė buvo pastebėta tik po mėnesio. Viena iš geriausių strategijų yra ‘sužaisti’ su valstijų doleriu. CADUSD 4H periodo grafike pirkimo signalas @0.7963. Stopas @0.7926.

3 valiutų strategijos pagal
CADUSD

Šaltinis: Bankier.pl

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.