3D Systems lakštai

SEB bankas išplatino trumpalaikius ne nuo savybės investicinius lakštus, susietus su 3D Systems Corp akcija. Lakštai platinti tik tarp SEB banko Privačiosios bankininkystės klientų.  

Apie kompaniją:

Bendrovė 3D Systems Corp gamina 3D spausdintuvus. Ji siūlo moderniausius 3D technologijų sprendimus – nuo dizaino iki gamybos. Bendrovė gamina ir parduoda ne tik 3D spausdintuvus, bet ir spausdinimo medžiagas, detales. Bendrovės gaminamais 3D spausdintuvais galima kurti gaminius net iš plastiko, metalo, keramikos ir maisto medžiagų.

Bendrovės gaminamos technologijos padeda įgyvendinti pačias įvairiausias klientų idėjas. Daugiau informacijos apie bendrovę – www.3dsystems.com. (Bloomberg kodas – DDD UN).

Bendrovė 3D Systems Corp gamina 3D spausdintuvus. Ji siūlo moderniausius 3D technologijų sprendimus – nuo dizaino iki gamybos. Bendrovė gamina ir parduoda ne tik 3D spausdintuvus, bet ir spausdinimo medžiagas, detales. Bendrovės gaminamais 3D spausdintuvais galima kurti gaminius net iš plastiko, metalo, keramikos ir maisto medžiagų. Bendrovės gaminamos technologijos padeda įgyvendinti pačias įvairiausias klientų idėjas. Daugiau informacijos apie bendrovę – www.3dsystems.com. (Bloomberg kodas – DDD UN).

Kam tinka?

Visiems norintiems investuoti į šiuolaikines naujausiais technologijas, tačiau bijantiems investuoti tiesiogiai į akcijų biržą.

Taip pat investiciniai lakštai yra gera priemonė investicinio portfelio diversifikacijai tiek per sektorius, tiek per turto klases.

Pagrindinės rizikos.

Visos su investavimu susijusio rizikos.

Emisijos anuliavimo rizika.

Regiono rizika.

Kaip įsigyti?

Tapti SEB banko Privačios bankininkystės paslaugų klientu.

Alternatyvos

Geriausia alternatyva yra į savo portfelius įtraukti pačios 3D Systems Corp komopanijos akcijas. Pastaruosius kelerius metus kompanijos grynieji pagrindinės veiklos pinigų srautai yra teigiami. P/FCF rodiklis yra 236.15. Aukštas Bendrasis pelningumas ir geras grynasis pelningumas.

Akcijos listinguojamos NYSE biržoje, 3D Systems Corp-DDD.

 

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: