Antradienis, 25 birželio, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

4 dalykai, kuriuos jums reikia žinoti apie kriptovaliutas dabar

Apie kriptovaliutas, o ypač apie kriptožiemą, besitęsiančią nuo 2021 metų lapkričio, prirašyta labai daug. Dar daugiau kainos riedėjimo žemyn kelkraščiuose liko nusivylusių kriptoinvestuotojų. Tačiau tinkama strategija gali padėti. Nors kriptovaliutaos vis dar yra spekuliacinės, ir niekas tiksliai nežino, kaip jos elgsis laikui bėgant, yra keletas dalykų, galinčių padidinti jūsų pelną.

1. Kriptovaliutos yra ilgalaikė investicija

Kriptovaliutos nėra schema praturtėti greitai, o bandymas numatyti rinką gali būti itin rizikingas. Daug saugiau yra laikyti ilgam nei bandyti pirkti ir parduoti ‘tinkamu momentu’,

Tai nereiškia, kad su kriptovaliuta neįmanoma greitai užsidirbti daug pinigų per santykinai trumpą laikotarpį. Tačiau ilgalaikė nuostata yra saugesnė ir realistiškesnė, ir ji sumažins jūsų šansus prarasti daug pinigų.

2. Volatilumas yra normalu

Nusprendę būti hodleriu, būkite pasiruošę rinkos perturbacijoms. Net jei kriptovaliutos ilgalaikėje perspektyvoje sėkmingai vystysis, tikėtina, kad kelyje jų kaina rinkoje patirs ekstremalias svyravimus. Nors tai gali kelti nerimą, tai taip pat yra normalu kriptorinkai.

Pavyzdžiui, bitcoin kaina kelis kartus prarado daugiau kaip 80% savo vertės. Ethereum vienu metu patyrė kainos kritimą, maždaug 95% per metus. Tačiau šios kriptovaliutos išsivystė į du stipriausius žaidėjus šioje srityje.

Didelius kainų svyravimus sunku išgyventi, tačiau stenkitės sutelkti dėmesį į ateitį. Ilgalaikis augimas yra svarbesnis nei trumpalaikiai svyravimai, o su kriptovaliutomis svyravimai yra įprasti dalykai.

Antra vertus, svyravimus galima panaudoti savo ilgalaikio portfelio pajamingumui padidinti.

3. Panaudojimas realiame pasaulyje yra esminis

Vienas iš sudėtingiausių kriptovaliutų investavimo aspektų yra nuspręsti, kurios investicijos turi didžiausią tikimybę sėkmingai vystytis laikui bėgant. Visos kriptovaliutos šiuo metu yra spekuliacinės, net ir populiariausios investicijos nėra garantuotos išlikti.

Crypto ne lošimas
Crypto ne lošimas

Geriausią galimybę pasisekti turi tie projektai, kurie bus naudojami realiame pasaulyje. Prieš investuodami, paklauskite savęs, ar ta kriptovaliuta turi kokį nors naudingumą. Jei taip, kaip ji atrodo palyginus su savo konkurentais? Skirdami dėmesį naudingumui, lengviau bus nustatyti, ar kriptovaliuta yra stipri ilgalaikė investicija.

4. Protingas investuotojas perka kainai nukritus

Rinkų griūtys ir korekcijos gali būti įbauginantys ir gali kilti pagunda atidėti investavimą iki kainų atsigavimo. Tačiau rinkos nuosmukiai gali būti viena iš geriausių galimybių pirkti.

Kriptovaliutos dažnai būna brangios, bitcoin ir ethereum kainuoja tūkstančius dolerių. Tačiau per nuosmukį turite galimybę įsigyti tas pačias kriptovaliutas už mažesnę. Daugelis kriptovaliutų krenta 50% ar net daugiau nuo savo aukštumų, todėl šiuo metu tai yra vienas iš prieinamiausių laikų pirkti.

Jei investuojate į stiprias kriptovaliutas ir laikote jas ilgalaikėje perspektyvoje, yra gerų galimybių, kad jūsų investicijos galiausiai atsigaus. Kai tai įvyks, galite gauti reikšmingų pajamų.

Investuoti į kriptovaliutas ne visada yra lengva, ypač per volatilumo laikotarpius. Tačiau tinkama strategija gali jūsų pinigus apsaugoti kiek įmanoma, nepaisant to, kas laukia ateityje.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.