Trečiadienis, 22 gegužės, 2024
Mokomieji Straipsniai

5 Žingsniai pelnui padidinti ir nuostoliams sumažinti – Profitunity

Sėkmingas spekuliavimas nereiškia vien tik pelningus sandorius. Mes visi puikiai žinome, kad be nuostolingų sandorių prekybos nebūna. Sėkmingas spekuliavimas reiškia Pelno didinimą ir Nuostolių mažinimą. Ir tą galima pasiekti per Rinkos pažinimą.

Protas yra didžiausia kliūtis investuojant ir spekuliuojant. Tai gali nuskambėti kurioziškai, bet būtent taip ir yra. Mūsų protas sudėliotas taip, kad spręstų problemas, be jų jis negali. Jei problemų nėra, protas jas sukuria.

Kai mes ateiname į rinką, ateiname su savo problemomis. Maža to, jų prisikuriame dar daugiau. Negali būti gero investavimo ar spekuliavimo, kai yra problemos. Investuotojas turi būti laisvas žmogus.

Ir kaip pasakė vienas rašytojas, aukščiausia laisvės forma yra “Nežinau”. Tai realiai sistema yra darbas su savimi. Grafikai ir indikatoriai bei osciliatoriai tik pagalbinė priemonė.

Techniškai surasti signalus pirkimui-pardavimui ir turėti gerą portfelį mes išmoksime labai greitai. O darbas su savimi, automatinių įgūdžių gavimas pareikalaus daugiau laiko. Kiek – priklauso nuo paties žmogaus.

Kaip negalima išmokti matematikos, žiūrint kaip kitas daro, taip negalima išmokti investuoti pasimokinus ar perskaičius gerą knygelę. Svarbiausias čia dalykas yra praktika. Plius Kantrybė. Plius Disciplina.

Kas sudaro Profitunity mokymų kursą?

Tai 5 Žingsnių programa nuo pačio paprasčiausio supratimo, ką vaizduoja instrumento kainos grafikas iki pilnos Profitunity sistemos praktinio panaudojimo.

Galima eiti po vieną žingsnelį, atlikti namų darbus ir palaipsniui tobulėti. Galima visą medžiagą paiimti iš karto, atsidaryti realią sąskaitą ir taip pat palaipsniui tobulėti.

Teorinė mokymų medžiagą sudaro 5 pdf formato failai:

 • Profitunity sistemos esmė. Raštu.
 • Signalų sistema. Raštu ir susitikimuose. (Jei Vilniuje).
 • Kapitalo/Rizikos valdymo priemonės.
 • Lygiagrečiai eina praktiniai (namų) darbai realioje rinkoje.

KAIP DIRBSIME?

 1. Jei dar nėra realios vertybinių popierių ar kitos panašios sąskaitos – nusprendžiam, kur ją geriausia atsidaryti.
 2. Depozito dydis nėra svarbiausias dalykas, bet jis gali nulemti biržos ir maklerio pasirinkimą.
 3. Skaitom teorinę medžiagą ir iš karto pritaikome praktikoje. Blogiausiu atveju naudojam demo sąskaitą. 
 4. Aptariam pozicijas.
 5. Bendravimo forma – susitarimo reikalas.

Kurso trukmė?

Jokių ribojimų laike nėra. Dirbame individualiai ir tiek, kiek reikia medžiagai įsisavinti. Svarbu suprasti, kad negalima išmokti sėkmingai prekiauti pasinaudojus mokymų programa. Svarbiausia yra nuolatinė praktika ir įgūdžių atidirbimas iki automatizmo.

O tam reikia laiko. Kartais daug laiko. Ir laimi tas, kas draugauja su kantrybe ir supranta, kad mokymasis yra viso gyvenimo reikalas. Mes suteikiam tik žinias ir padedam jas praktiškai pritaikyti. O sėkmingai prekiauti galite išmokti tik Jūs patys.


KURSO KAINA

Kurso kainą sudaro:

 1. Konsultacijos susitikimuose. (Jei Vilniuje).
 2. Didaktinė medžiaga .pdf.
 3. Konsultacijos ir palaikymas po mokymo kurso.
 4. Kaina – 399 EUR. 20% nuolaida, atsiskaitant kriptovaliutomis.
 5. Patronams taikoma 50% nuolaida. Papildoma nuolaida kriptovaliutomis išlieka.

*Esant papildomų paslaugų poreikiui – atskiras kainos susitarimas.

Mokymai laikinai nevykdomi.


Užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime

Arba įsigykite visą kursą čia: