Antradienis, 25 birželio, 2024
Kriptovaliutos ir P2P

6 kriptovaliutos stebėti artimiausiu metu. 1-a bonus

6 kriptovaliutos, kurios, jei tikėti analitikais ir ekspertais, artimiausiu metu gali parodyti grąžą, kokią rodo bitcoin ir ether jau labai ilgą laiką. Nors kriptovaliutų yra tūkstančiai, didžiausių yra tik dvi: Bitcoin ir Ethereum. Jos drauge užima apie du trečdalius visos kriptorinkos. Bitcoin kapitalizacija rašymo metu siekė 41% visos rinkos. O ką, jei šios 6 kriptovaliutos stos greta BTC ir ETH?

Bet kokiu atveju investuotojai seniai ieško projektų, galinčių pakartoti bitcoino istoriją. Ir kalbama ne apie laikinas Shiba ar Luna laimės valandas, o apie tvarius projektus, galinčius investuotojams generuoti ilgalaikę grąžą. Bent jau pirmos trys laikomos stipriais Ethereum konkurentais ekonomine prasme.

1. Solana

Solana jau pademonstravo savo patrauklumą investuotojams, kai SOL kaina buvo pakilusi apie 260 USD. Tai prie dabartinės kainos (2022 m. rugpjūčio pirma dekada) investicijos pelningumas teoriškai gali siekti net 584+%.

Viena iš priežasčių, kodėl Solana dažnai buvo vertinama kaip ateities kriptovaliuta, yra ta, kad tai yra vienintelė pagrindinė kriptovaliutų grandinė, kurioje naudojamas proof-of-history protokolas. Ir jis yra daug greitesnis už proof-of-work protokolą. naodojamą bitcoin ir vis dar ethereum tinkluose. Dėl to transakcijų mokesčiai sumažėja.

Solana teigia, kad gali apdoroti apie 50 000 operacijų per sekundę, palyginti su 15–45 operacijomis per sekundę Ethereum tinkle. Tai gali leisti projektui sparčiai didėti, o tai yra vienas iš pagrindinių reikalavimų monetai pavyti ar net pranokti kriptoindustrijos lyderius. Tokios nuomonės yra JPMorgan Chase ir Bank of America analitikai.

Šiuo metu Solana savo ekosistemoje vykdo daugiau nei 400 projektų, įskaitant decentralizuotas biržas, pinigines ir DeFi projektus. Platformoje taip pat veikia stablecoin’ai – Circle USD Coin. Atsižvelgiant į mastelį ir mažą kainą, Solanos ateitis gali būti šviesi.

kriptovaliutos stebėti artimiausiu metu. 1-a bonus
RodiklisĮvertis
Kapitalizacija13 480 000 000
Reitingas9
Kaina rašymo metu$38.92
Tikėtinas pelningumas580%

2. Cardano

Cardano sukūrė buvęs vienas iš ethereum kūrėjų Charles Hoskinson. Tai pats pirmas blockchain, įgyvendinęs proof-of-stake protokolą, todėl labai stipriai konkuruoja su ethereum, nes tampa greitesniu, pigesniu ir saugesniu tinklu. Be to, tokio protokolo tinklas yra draugiškesnis aplinkai.

ADA – tinklo žetonas – aukščiausią kaina buvo pasiekęs 2021 m. rugsėjo pradžioje ir ji viršijo 3 USD. Tai prie kainos rašymo metu investicijos pelningumas gali siekti net 500%.

Projektas kuriamas labai nuosekliai, kruopščiai, atliekant tyrimus, išbandymus prieš įgyvendinant. Blokų grandinėje integruotas smart contract, kas leidžia cardano būti tvaresniam ir keičiamo dydžio (scalable). Kaip apibūdina kai kurie analitikai, Bitcoin yra Crypto 1.0, Ethereum yra Crypto 2.0, o Cardano yra Crypto 3.0.

kriptovaliutos stebėti artimiausiu metu. 1-a bonus
RodiklisĮvertis
Kapitalizacija16 831 916 444
Reitingas8
Kaina rašymo metu$0.51
Tikėtinas pelningumas500%

3. Polkadot

Polkadot „ypatingas talentas“ yra jo sąveikumas arba gebėjimas sujungti kelias blokų grandines į vieną tinklą. Kaip vieno tinklo dalis, šios daugybės blokų grandinių gali keistis informacija nepakenkiant saugumui, išeinant iš tinklo. Kai kurie mano, kad šio tipo saugus protokolas yra esminis Web3 arba decentralizuotos skaitmeninės ekosistemos ateičiai.

Kaip ir pirmi du tinklai, polkadot siekia geresnių rezultatų nei ethereum, kai kalbama apie kainą ir mastelį. Tačiau tai, kas gali išskirti polkadot nuo bet kurių kitų kriptovaliutų, yra jo suderinamumas. Skirtingai nuo daugelio kitų kriptovaliutų, daugelis investuotojų perka Polkadot ne tik norėdami spekuliuoti pačia valiuta, bet ir lažintis dėl jos pagrindinės technologijos sėkmės. Jei ši tendencija įgaus pagreitį, tai gali padėti kainai išlikti labiau stabilia nei kitų kriptovaliutų, o tai savo ruožtu gali pritraukti papildomų ilgalaikių investuotojų.

Aukščiausią kainą DOT pasiekė praėjusiais metais ir ji buvo apie 55 USD, tai tikėtinas investicijos pelningumas rašymo metu siekia 550+%.

kriptovaliutos stebėti artimiausiu metu. 1-a bonus
RodiklisĮvertis
Kapitalizacija9 264 042 995
Reitingas10,11
Kaina rašymo metu$8.40
Tikėtinas pelningumas550%

4. Dogecoin

Dogecoin yra „ant bajerio” sukurta kriptovaliuta, bet puikiai tinkanti atsiskaitymams. Bet sukėlė didelį ažiotažą kriptorinkoje, kuris valiutos kainą 2021 m. pakėlė iki 0.74 USD. Nuo tada kriptovaliutos kaina tik krenta. Tai įvertinus, tikėtinas investicijos pelningumas gali siekti 900+%. Bet čia būtina pripažinti, kad tokia investicija labai rizikinga.

Visų pirma, ji turi tik vieną – atsiskaitymų – funkciją. Jos taip vadinama infliacija yra neribojama: per sekundę pasiūla išauga net 10 000 DOGE. Vienintelis pliusas yra investuotojų emocijos. Jiems patinka šis pokštas, ji perkama, ją „pomoutina” influenceriai. Bet emocijos gali pasibaigti, o pasiūlos-paklausos dėsnis – nugalėti. Bet portfelyje – kodėl gi ne?…

kriptovaliutos stebėti artimiausiu metu. 1-a bonus
RodiklisĮvertis
Kapitalizacija9 092 334 647
Reitingas10,11
Kaina rašymo metu$0.068
Tikėtinas pelningumas900%

5. Bitcoin Cash

Bitcoin Cash buvo skirtas išspręsti kai kurias problemas, kurios buvo struktūriškai neatskiriamos nuo jo didžiajam broliui Bitcoin, t.y. greičiui ir kainai. Iš pradžių Bitcoin operacijų mokesčiai buvo dideli, o operacijų greitis greitai tapo labai lėtas, palyginti su konkurentais.

Tačiau pastaraisiais metais Bitcoin įsisavino Lightning Network, kuris, paprasčiausiai tariant, iš esmės paneigia bet kokį Bitcoin Cash pranašumą. BCH kaina rinkoje artimai koreliuoja su BTC kaina. Ir dabar tai labiau spekuliacinis, o ne investicinis instrumentas. Vis dar turi stiprius šalininkus ir galima tikėtis net 2 800% grąžos.

Sveikas protas sako, kad tokia grąža bus labai negreitai, jei apskritai bus. Bet surizikuoti visada galima.

stebėti artimiausiu metu. 1-a bonus
RodiklisĮvertis
Kapitalizacija2 635 515 325
Reitingas30,33
Kaina rašymo metu$137
Tikėtinas pelningumas2 800%

6. Shiba Inu

Shiba Inu 2021 m. praturtino daug spekuliantų, astronominiu kelių milijonų procentų prieaugiu. Tačiau tiems, kurie laikėsi kriptovaliutos, tikėdamiesi dar didesnio pelno, arba tiems, kurie nusipirko visą ažiotažą, 2022-ieji buvo katastrofa. Per metus kaina krito daugiau nei 64%.

Shiba Inu taip pat yra nefukcinė kriptovaliuta, ja galima tik atsiskaityti. Ši kriptovaliuta savyje įgyvendina visas spekuliacines kriptorinkos paradigmas. T.y. niekam nereikalingas, nelikvidus kriptoturtas, tačiau dėl ažiotažo gali nerealiai pabrangti.

Iš šios dienos pozicijų žiūrint, kriptovaliuta turi teorinį potencialą pabrangti 600+%. Spekuliantai vis dar perka SHIB, tikėdamiesi istorijos pasikartojimo. Paimkime ir mes šiek tiek, nerizikingą kiekį, kad FOMO mums atneštų pelną. Tik spėkime laiku pasitraukti iš pozicijos.

stebėti artimiausiu metu. 1-a bonus
RodiklisĮvertis
Kapitalizacija6 596 029 955
Reitingas16
Kaina rašymo metu$0.000012
Tikėtinas pelningumas600%

Bonus. Near Protocol

2020 m. balandį paleista decentralizuoto blockchain platforma, skirta kurti dApps bei išspręsti mastelio ir naudojimo problemas, su kuriomis susiduria kiti protokolai. Tinklas siekia didžiausio našumo už mažiausius mokesčius. Programos gali būti bet kokios – nuo naujų DeFi protokolų iki skaitmeninio turto prekyviečių ir žaidimų programų.

Investuotojai pamatė projektą ir žetono kainą iškėlė iki 20+USD. Jei kriptovaliuta nuo dabar pakiltų vėl iki tokio lygio, tai investuotojai gautų 290% grąžą.

stebėti artimiausiu metu. 1-a bonus
RodiklisĮvertis
Kapitalizacija3 871 638 746
Reitingas23, 26
Kaina rašymo metu$5.17
Tikėtinas pelningumas290%

Svarbi pastaba

„Tikėtinas investicijos pelningumas” negarantuoja jums tokios grąžos. Jis tik parodo, santykį tarp aukščiausios ir dabartinės kainos rinkoje. Labai tikėtina, kad esant tinkamai rinkos konjunktūrai ir projektui sėkmingai vystantis, jo žetono kaina vėl galės pasiekti buvusią kainą. Laiko horizontas neįskaičiuojamas.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.