AB Dvarčionių keramika (delistinguota)

AB Dvarčionių keramika akcijos kaip investicija visiškai neįdomi. Rekomenduojame parduoti, perspektyva neigiama.

Kompnija parduoda tik Lietuvoje. Kitos rinkos prarastos. Skolos išaugo. Nuosava kapitalas pasidarė neigiamas. Auditorių nuomone, tai reikšmingas neapibrėžtumas dėl kompanijos gebėjimo tęsti veiklą.

Kompanija neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime 2013 m. rugpjūčio 5 d. nusprendė iškelti kompanijos restruktūrizavimo bylą. Nuo tada kompanijos nebevykdoma gamyba.

Restruktūrizavimo metmenyse nurodyta, kad pagrindinės finansinių sunkumų priežastys yra statybos ir NT rinkų nuosmukis 2009 m.ir lėtas atsigavimas; negalėjo parduoti veiklai nereikalingo turto, nes šis įkeistas Swedbankui; dėl apyvartinių lėšų trūkumo kelis kartus stabdė gamybą, o tai išaugino sąnaudų kaštus. Metmenyse taip pat numatytas veiklos planas.

Teismas dar nepatvirtino restruktūrizavimo plano.

NASDAQ OMX Vilnius sprendimu AB Dvarčionių keramika suteiktas stebimojo statusas.

Mūsų rekomendacija yra SKUBIAI PARDUOTI, perspektyva neigiama. Tačiau birželį akcijas kažkas stipriai pirko ir kėlė akciją. Tai gali būti labai gerai informuotas investuotojas, nors didelė tikimybė, kad akcijas pirko susigundę sąlyginai pigiomis akcijomis, tačiau be analizės.

 


Lietuvos akcijos

Kompanija dabar

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: