AB Ignitis grupė

Tarptautinė energetikos bendrovė Ignitis grupė yra viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją skirsto, tiekia bei kuria naujas žaliosios energijos gamybos ir kitas energetiškai sumaniam pasauliui reikalingas energetikos paslaugas.

Grupės įmonės savo veiklą vykdo Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, ir Suomijos rinkoje. Investicijos į inovacijų projektus siekia Jungtinę karalystę, Izraelį, Norvegiją bei Prancūziją. Grupės veiklą sudaro energijos gamyba, skirstymas ir tiekimas bei energetiškai sumanių sprendimų kūrimas Baltijos regione.

AB Ignitis grupė veikla

Grupės įmonės gamina energiją, ją skirsto, tiekia bei kuria naujas Žaliosios gamybos ir kitas energetiškai sumaniam pasauliui reikalingas energetikos paslaugas. Siekiant koncentruotis į didžiausią vertę kuriančias veiklas bei tvarią jų plėtrą Grupė siekia mažinti nepagrindinių, jų atsisakant arba uždarant.

Grupė taip pat investuoja į šiltnamio efektą sukeliančių anglies dvideginio emisijų mažinimą, yra išplatinusi 600 mln. Eur vertės žaliųjų obligacijų. Iš jų gautas lėšas Grupė panaudojo įvairiems projektams Lietuvoje įgyvendinti. Prognozuojama, jog Grupė kasmet anglies dvideginio emisijas sumažins bent 700 tūkst. tonų. Grupės įmonėse dirba beveik 3 800 darbuotojų.

Kompanijos finansai

Dividendų politika

AB Ignitis grupė informuoja, kad 2020 m. gruodžio 15 d. valdyba patvirtino atnaujintą grupės valdomų įmonių dividendų politiką. Šios dividendų politikos nuostatomis bus vadovaujamasi priimant sprendimus dėl kompanijos valdomų įmonių dividendų skyrimo. Pagal atnaujintą Valdomų įmonių dividendų politiką, Valdoma įmonė dividendams už finansinius metus ar trumpesnį negu finansiniai metai laikotarpį skirs ne mažiau kaip 80 procentų Valdomos įmonės grynojo pelno, gauto ataskaitiniu laikotarpiu, už kurį siūlomi dividendai.

Kompanijos akcijos

Ignitis grupė akcijos įtrauktos į Nasdaq Vilnius Pagrindinį prekybos sąrašą 2020 m. spalio 7 d. Simbolis – IGN1L. Taip pat kompanijos depozitoriumo pakvitavimais (ADR) prekiaujama Londono akcijų biržoje. Simbolis – IGN.

Kompanijos akcijos NASDAQ Vilnius:

Techninių rodiklių konsensusas:

Akcijos Londono biržoje:


Kompanijos tinklapis.

Daugiau lietuviškų akcijų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: