AB Invalda INVL

AB Invalda INVL veikla

AB Invalda INVL yra viena didžiausių turtą valdančių ir investuojančių bendrovių Lietuvoje. Invaldos LT grupės įmonės Lietuvoje ir Latvijoje valdo pensijų bei investicijų fondus, teikia portfelių valdymo paslaugas.

2014 m. nuo „Invaldos LT” atskirtos vienarūšį turtą valdančios bendrovės „INVL Baltic Farmland“, „INVL Baltic Real Estate“ bei „INVL Technology“.

Atskyrimo tikslas – pertvarkyti „Invaldos LT“ verslo modelį pagal klasikinius turto valdymo principus bei išvengti interesų konfliktų, pritraukiant lėšas į naujai kuriamus privataus kapitalo ir nekilnojamojo turto fondus.

Kompanija gerai žinoma  Lietuvoje. Ji veikia jau nuo 1991 metų.

Finansai

Finansai kompanijoje valdomi konservatyviai. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 4.18% Nuosavo kapitalo. Tačiau kompanija neturi skolų kredito įstaigoms.

Kompanijos pelno dinamika nestabili. Be augimo tendencijos. Investuoja į įvairių ūkio sektorių kompanijas. Pati kompanija užsiima tik investavimu ir valdymu. Superka savas akcijas.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas 2019 m. gale pasidarė teigiamas ir siekia net 40.45%. 7 metų vidutinis ROAE yra 15.33%. Tai labai gera grąža.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į Lietuvos 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2019 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 708 eurus.

AB Invalda INVL akcijos

Bendrovės akcijos listinguojamos NASDAQ Vilnius biržoje, Papildomajame prekybos sąraše. Trumpinys IVL1L.

Kompanijos akcijos Buhalterinė vertė per 7 metus augo vidutiniškai po 6.00% kasmet. Pelningumo rodikliai aukšti. O Biržoje akcijos likvidumas po atskyrimo labai sumažėjęs.

Neteikiam rekomendacijų šiai akcijai. Tačiau manome, kad galima akumuliuoti. Perspektyva labai teigiama. Galima investicijų į akcijas grąža per artimiausius 5-10 metų gali siekti vidutiniškai po 15-20% kasmet.

Per 5 metus investuotojas, investavęs į kompanijos akcijas jau gavo 22.17% vidutinę metinę grąžą.

Šiais metais kompanija pirmą kartą po paskutinio reorganizavimo išmoka dividendus už 2019 finansinius metus. Dividendų dydis yra 0.8 euro. Dividendus turės teisę gauti tie asmenys, kurie dešimtos darbo dienos pabaigoje po visuotinio akcininkų susirinkimo, priėmusio sprendimą skirti dalį pelno dividendams išmokėti (2020 m. gegužės 15 d. pabaigoje), bus akcinės bendrovės „Invalda INVL“ akcininkais.

Vadinasi, paskutinė diena pirkti akcijas su dividendais yra 2020 m. gegužės 13 d.


Investuotojo kalendorius:

AB Invalda INVL 2021 metais informaciją investuotojams planuoja skelbti tokia tvarka:

2021 m. balandžio 8 d.- eilinio visuotinio akcininkų susirinkimo sušaukimas.
2021 m. gegužės 31 d. – 2021 m. 3 mėn. pagrindinių duomenų santrauka.
2021 m. rugpjūčio 31 d. – 2021 m. pusmečio ataskaita.
2021 m. lapkričio 30 d. – 2021 m. 9 mėn. pagrindinių duomenų santrauka.Kompanijos puslapis

Daugiau NASDAQ Vilnius akcijų.


Klausimams.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: