Accenture plc

Accenture plc veikla

Accenture plc yra pirmaujanti pasaulinė profesinių paslaugų bendrovė, teikianti platų paslaugų spektrą ir sprendimų strategiją.

Daugiausiai tai konsultavimo menedžmento, ryšių su klientais, finansų valdymo, rizikos valdymo paslaugos. Prekiauja ir verslo valdymo sistemomis, paremtomis Microsoft Windows Server ir kitomis .NET technologijomis.

Finansai

Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 33.31% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2018 m. pelnu užtektų vos 0.005 metų. Finansai valdomi konservatyviai.

Korporacijos pelno dinamika stabiliai kylanti. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 9.07%. O pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 5.16%.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių ir partnerių kompanijų veikla susijusi.

Kompanija vykdo nuosavų akcijų supirkimo politiką. Ji patvirtinta 2015 m. rugsėjo mėn. ir siekia $5 mlrd. sumą. 2018 finansiniais metais kompanija supirko nuosavų akcijų už 2.6 mlrd. USD.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 13.88%. Kompanija pelningai investuoja nepaskirstytą pelną ir vėl uždirba. 10 metų vidutinis ROAE yra 53.22%. Itin gera grąža.

Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba net $7.79 EPS. Už vieną FCF dolerį biržoje mokama beveik $23.20.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti net po $375.

Accenture plc akcijos

Accenture plc akcijų buhalterinė vertė auga kaip ant mielių. Tai lemia mažas skolos lygis, nuosavų akcijų supirkimo programa ir efektyvus valdymas. BV per 10 metų išaugo 322% arba 16.5% vidutiniškai kasmet.

Kompanija dirba sėkmingai ir šia sėkme dalijasi su akcininkais per dividendą ir akcijų supirkimą.

Per pastaruosius 5 metus akcija investuotojams davė vidutiniškai po 19.71% grąžą kasmet, įskaitant ir dividendus.

Nuo idėjos paskelbimo pradžios investicija jau davė 191% grąžą arba 16.72% vidutiniškai kasmet.

Prognozuojama maksimali investicijų grąža per artimiausius 5 metus gali siekti 15-20% vidutiniškai kasmet. Jei tik rinkos konjunktūra bus palanki.

Mūsų rekomendacija yra akcijas PIRKTI IR LAIKYTI.Techninė analizė


Kompanija puslapis

Forumas

Facebook Komentarai
%d bloggers like this: