Šeštadienis, 24 vasario, 2024
JAV

Accenture plc

Accenture plc yra pirmaujanti pasaulinė profesinių paslaugų bendrovė, teikianti platų paslaugų spektrą ir sprendimų strategiją. Daugiausiai tai konsultavimo menedžmento, ryšių su klientais, finansų valdymo, rizikos valdymo paslaugos. Prekiauja ir verslo valdymo sistemomis, paremtomis Microsoft Windows Server ir kitomis .NET technologijomis.

Accenture plc veikla

Kompanija 2022 finansiniais metais išleido beveik 3.4 mlrd. USD verslo įsigijimas ir taip gerokai išplėtė savo rinko dalį. Jos pagrindinis prekės ženklas BrandZ’s pateko į šimtuką brangiausių prekės ženklų ir siekia 82.6 mlrd. USD. Pati kompanija Refinitiv Diversity & Inclusion Index’e užima pirmą vietą.

Finansai

Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 30.7% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2022 m. pelnu užtektų vos 0.007 metų. Finansai valdomi konservatyviai.

Korporacijos pelno dinamika stabiliai kylanti. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 10.80%. O pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 14.51%. Šie rodikliai gerokai pagerėjo per porą metų.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių ir partnerių kompanijų veikla susijusi.

Kompanija vykdo nuosavų akcijų supirkimo politiką. Ji patvirtinta 2015 m. rugsėjo mėn. ir siekia $5 mlrd. sumą. 2022 finansiniais metais papildomai patvirtinta 3 mln. USD programa. kompanija supirko nuosavų akcijų už 9,635,751 USD.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 14.04%. Kompanija pelningai investuoja nepaskirstytą pelną ir vėl uždirba. 10 metų vidutinis ROAE yra 43.98%. Itin gera grąža.

Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba net $8.56 EPS. Už vieną FCF dolerį biržoje mokama beveik $19.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2022 metais, tai akcijas turėtų parduoti net po $311. O tai kaina, laibai artima rinkos kainai rašymo metu.

Accenture plc akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NYSE biržoje. Trumpinys ACN.

Accenture plc akcijų buhalterinė vertė auga kaip ant mielių. Tai lemia mažas skolos lygis, nuosavų akcijų supirkimo programa ir efektyvus valdymas. BV per 10 metų išaugo 430% arba 18.7% vidutiniškai kasmet. Kompanija dirba sėkmingai ir šia sėkme dalijasi su akcininkais per dividendų mokėjimą ir akcijų supirkimą.

Nuo idėjos paskelbimo pradžios investicija jau davė 317% grąžą arba 14.26% vidutiniškai kasmet. Prognozuojama maksimali investicijų grąža per artimiausius 5 metus gali siekti 15-30% vidutiniškai kasmet. Jei tik rinkos konjunktūra bus palanki.

Prognozuojama kainos dinamika

Mūsų rekomendacija yra akcijas PIRKTI IR LAIKYTI.


Techninė analizė


Kompanija puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.

Kompanijos akcijos įeina į mūsų Metaverse portfelį: