Admiral Markets išplatins 5 milijonų Eurų obligacijų emisiją

Ieško finansavimo

2017 m. gruodžio 8 d. prasidės internetinės prekybos paslaugų teikėjo „Admiral Markets AS“ obligacijų viešasis platinimas.

Kaip skelbiama viešo siūlymo prospekte, kuris buvo patvirtintas Estijos finansų priežiūros tarnybos ir paskelbtas kiek anksčiau šiandien, iš viso bus išplatinta obligacijų už 5 mln. Eurų.

„Admiral Markets“ siekia veržlaus augimo ir verslo apimčių didinimo. Ši obligacijų emisija užtikrins ilgalaikį veiklos tvarumą, plečiant bendrovės kapitalo bazę.

Kaip finansinių technologijų kompanijai, vienas iš mūsų tikslų yra ir toliau teikti naujausias prekybos platformas mūsų klientams ir išlikti technologiškai pažangia internetinės prekybos kompanija“, – sakė „Admiral Markets AS“ generalinis direktorius Sergei Bogatenkov.
Emisijos platinimas

Neužtikrinamų subordinuotų obligacijų viešąjį platinimą organizuoja „Admiral Markets AS“, o pasirašymo laikotarpis tęsis nuo 2017 m. gruodžio 8 iki 19 d.

Šis siūlymas yra skirtas instituciniams ir mažmeniniams investuotojams Baltijos šalyse.

Iš viso bus išplatinta 50,000 vienetų obligacijų, kurių kiekvienos vertė – 100 eurų už obligaciją, o metinė palūkanų norma bus 8%.

Obligacijų išpirkimo terminas yra 2027 m. gruodžio 28 d., kuomet emitentas turi išpirkti visas obligacijas. Minimali pasirašomų obligacijų vienam investuotojui suma yra 1 obligacija.

Neužtikrinamos subordinuotos obligacijos siūlomos pasirašyti viešojo siūlymo būdu mažmeniniams ir instituciniams investuotojams.

Kaip sudalyvauti

Norint pateikti pirkimo pasiūlymą Estijoje, investuotojas turi turėti vertybinių popierių sąskaitą, atidarytą Estijos centriniame vertybinių popierių depozitoriume per daugumą komercinių bankų, kurie centriniame depozitoriume veikia kaip saugotojai.

Norint pateikti pirkimo pasiūlymą Latvijoje ir Lietuvoje, investuotojas turi pateikti pirkimo pasiūlymą per atitinkamus rinkos dalyvius.

Bus listinguojamos

„Admiral Markets AS“ taip pat kreipsis į „Nasdaq Tallinn“ dėl obligacijų įtraukimo į listinguojamų Baltijos obligacijų sąrašą.

Šios obligacijų emisijos teisiniai konsultantai yra advokatų kontora „TGS Baltic“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie šią obligacijų emisiją, apsilankykite tinklalapyje: admiral.ee.

Investicinės bendrovės, veikiančios su „Admiral Markets“ prekės ženklu, suteikia galimybę prekiauti Forex, indeksų, tauriųjų metalų, žaliavų akcijų, obligacijų ir kriptovaliutų CFD instrumentais.

Nuo pat įkūrimo 2003 m. „Admiral Markets“ nuolat plečia savo pasiekiamumą ir šiandien paslaugas teikia klientams visame pasaulyje.

Estijoje „Admiral Markets“ yra įsteigusi investicinę bendrovę „Admiral Markets AS“, kuri yra įgaliota teikti investicines paslaugas Europos Sąjungoje ir Europos ekonominės erdvės (EEE) šalyse pagal veiklos licenciją, išduotą Estijos finansų priežiūros institucijos.

„Admiral Markets“ investicinės bendrovės taip pat turi licencijas vietinėse finansų priežiūros institucijos Jungtinėje Karalystėje, Kipre ir Australijoje.

„Admiral Markets“, kurios centrinė būstinė yra Taline, šiuo metu turi biurus 16 skirtingų šalių, apie 200 darbuotojų visame pasaulyje ir klientų iš daugiau kaip 90 šalių. „Admiral Markets“ konsoliduotos grynosios veiklos pajamos 2016 m. Sudarė 23 mln. Eurų, o akcininkų nuosavybė 24,4 mln.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: