Antrasis ARS VIA meno aukcionas

II-asis meno aukcionas

Antrajame ARS VIA meno aukcione bus parduodami ne tik tradicinio meno meno – tapybos, grafikos ir skulptūros kūriniai, bet ir istorinė grafika, senosios knygos, įvairios kolekcinės vertybės.

Aukciono rengėjai stengėsi surasti ir Jums pateikti svarbius Lietuvos kultūros artefaktus.

Antrasis ARS VIA meno aukcionas
Laima Matuzonytė. Namai Šaltinis: arsvia.lt

Aukcione pristatomi Vilniaus piešimo mokyklos (1866-1915) auklėtinių darbai, Vilniaus miesto vaizdai. Bus Lietuvos dailės klasikos kūrinių.

Tendencijos ir antikvariatas

Vilniaus dailės akademijos studentų darbai supažindins su naujomis tendencijomis dailėje. Aukcione bus pristatomi stiklo ir sidabro lotai.

Knygos

Ypatingas dėmesys skiriamas Jono Čečioto, XIX a. tautosakininko, folkloristo, poeto ir muziko, rankraščiui „Moralinės apysakos jaunoms mergaitėms“ lenkų kalba. Pradinė kaina yra 3 800 eurų.

Taip pat pristatomos dvi retos knygos. Tai 1816 m. Liudviko Rėzos Biblijos leidimas (4 800 EUR) ir 1584 m. Kasparo Hennebergerio „Trumpas ir teisingas Prūsijos žemės aprašymas“ (2 800 EUR).

Antrasis ARS VIA meno aukcionas
Biblia, tai esti: Wissas Szwentas Rásztas Séno ir Naujo Testamento, su kiekwieno pérskyrimo trumpu Praneszimmu … Šaltinis: arsvia.lt

Kiti lotai

Tarp įdomesnių yra Vilniaus miesto 1912 m. 20 svarų 5% obligacijos blankas (200 EUR), XX a. II p. Susivienijimo lietuvių Amerikoje gyvybės draudimo sertifikatų blankai, 8 vnt. (800 EUR), 1991 m. Lietuvos banko 1000 litų banknoto projektas (400 EUR).


Antrasis ARS VIA aukcionas įvyks š.m. rugsėjo 21 d.,18 val., Vilniaus dailes akademijos Anastazijos ir Antano Tamošaičių galerijoje ,,Židinys” (Dominikonu g. 15, Vilnius)

Parengta pagal ARS VIA informaciją

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: