Ar bitcoin pasieks $20 000 kainą?

Kiekvieną bitcoin kainos judesį sekantis Thomas Lee jau “suskaičiavo”, kad gal net ir šiais metais bitcoin pasieks $10-20 000, t.y. grįš į buvusias aukštumas. Ne pirmą kartą stebime šio piliečio prognozes. O jo prognozių paūmėjimai prasideda tada, kai BTC kaina nors kiek pakyla.

 

 

Pilnaties metą kriptorinkoje papildo Tim Draper, kuris savo prognozę, kad po 5 metų visi naudosime kriptovaliutas ir altcoinus, pakelia iki “po 2 metų”.

Argumentai, kad kažkas nori pinigų bitcoin forma, o reguliuotojai nori fiat, visiškai nevertas dėmesio ir bullshit. Na, pakeisime pinigų formą, kas nuo to pasikeis?

Tik tam visų bitcoinistų kiaušai per silpni.

Bet to, ne kartą šiame puslapyje rašyta, kad bitcoin modernioje ekonomikoje žlugs iš karto dėl savo defliacinių savybių. Ir jei jūs taip labai norite to bitcoin’o, tai ne pinigų formą reikia keisti, o ekonominę teoriją.

Tiesa, ta teorija jau yra sukurta, Tik belieka ją įgyvendinti. Tik tam visų bitcoinistų kiaušai per silpni. Viskas ir baigsis interviu jutiuberyje ir tviteryje.

Buvo labai smagu rasti bendramintį, Jeilio universiteto profesorių
William H. Goetzmann, kuris kriptovaliutas sugretina su mūsų protėvių naudota “valiuta” akmenėliai, kriauklelės ir pan. O panašumas yra savotiškame decentralizavime.

Ir jau turėjote pastebėti, kad kylant bitcoin kainos palaikymui, kyla ir prognozių skaičiai. Vos prieš kelis mėnesius aukščiausios prognozės buvo $10 000 – 20 000. Dabar jau ir $300 000 galima rasti.

Kodėl ne milijonas? Bitcoin šalininkams ir prognozuotojams reikia jau dabar apsispręsti. Jie nori turėti modernią atsiskaitymo priemonę ar vertės saugotoją? Tai du skirtingi dalykai. Jie net fiat valiutose matosi.

Šveicarijoje neigiamos palūkanos jau daugiau nei metus, Japonijoje jena egzistuoja su nulinėmis palūkanomis nuo praeito tūkstantmečio, dabar jau ir neigiamos.

Neseniai neigiamos palūkanos buvo Europoje, bet ir vėl gali grįžti. JAV ta pati situacija. FED FOMC rytoj mums pasakys, kada bus sugrįžta prie neigiamų palūkanų.

 

Todėl šiandien fiat yra pati geriausia atsiskaitymo priemonė, kokią pasaulis yra sugalvojęs. Yra prasmė keisti? 

O bitcoin kaip vertės saugotojas? O kodėl gi ne?.. Jis gali būti net ir geresnis nei auksas. Nes lengvai prieinamas, saugesnis ir , kas svarbiausia, nepalyginamai likvidesnis.

Grafikai

BTCUSD pozicijoje suveikė pildymosi signalas. Kitas pildymosi signalas @4168. Stopą pakeliam iki @3849.

BTCUSD

ETHUSD pozicijoje suveikė pirkimo signalas. Stopą dar paliekame ten pat.

ETHUSD

LTCUSD pozicijoje suveikė pildymosi signalas. Stopą keliam iki @54.499.

LTCUSD

EOSUSD pozicijoje pirkimo orderis nuleidžiamas iki @3.9299.

EOSUSD

IOTUSD pozicijoje stopą keliam iki @0.2868.

IOTUSD

XRPUSD short pozcija užsidarė su nuotoliu.

XRPUSD

 


Norite išmokti dėlioti stopus, kaip šiose apžvalgose?

Norite didinti pelnus ir mažinti nuostolius?

Paprasčiausiai užpildykite formą ir gaukite pasiūlymą individualiems nuotoliniams mokymams.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: