Arco Vara AS

Arco Vara AS veikla

Arco Vara AS yra motininė kompanija Arco Real Estate bendrovėms, veikiančioms Estijoje, Latvijoje ir Bulgarijoje. Kompanija įkurta 1992 m. Estijoje. Grupė užsiima nekilnojamojo turto plėtra ir paslaugų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, teikimu.

Tai tarpininkavimo (brokerage), įvertinimo, konsultavimo ir turto valdymo paslaugos; taip pat ir trumpalaikės investicijos į būstą. Grupės paslaugų departamentas teikia nekilnojamojo turto rinkos pasiūlos-paklausos, pirkėjų elgesio duomenų analizės paslaugas kaip pridėtinę vertę.

Vystymo departamentas veikia komercinio ir gyvenamojo nekilnojamojo turto sektoriuje. Būstai parduodami galutiniam vartotojui, o komerciniu turtu siekiama sukurti stabilius pinigų srautus arba perparduoti.

Grupė taip pat turi balanse komercinio nekilnojamojo turto, kuris generuoja nuomos pajamas. Arco Vara AS nėra rinkos lyderis. Panašių kompanijų ir fondų nekilnojamojo turto rinkoje yra daug.

Finansai

Finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 44,39% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. Grynuoju pelnu reiktų 2.40 metų. Visai geras rodiklis.

Kompanijos pelno/nuostolių dinamika labai nestabili, be aiškios tendencijos. Visiškai neprognozuojama. 10 metų vidutinis ROAE yra -8.2%. Itin bloga grąža. Kompanija nesuperka nuosavų akcijų.

Kompanijos veikloje susiduriama su palūkanų normų keitimo rizika, pasaulinės rinkos konjunktūra.

Arco Vara AS akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NASDAQ Tallinn biržoje, Baltijos oficialiajame sąraše. Trumpinys ARC1T.

Kompanijos akcijos Buhalterinės vertės 10 m. vidutinis pokytis sudaro 17.49% vidutiniškai kasmet. Moka pastovius dividendus. Tačiau kaina rinkoje jau 7 metus istorinėse žemumose ir svyruoja žemiau 1 euro ribos. Investuotojai nevertina šios kompanijos akcijų.

Neteikiame rekomendacijų Arco Vara AS akcijoms.


Investuotojo kalendorius:

In 2020, Company will release its consolidated financial reports on the following dates:

13.02.2020:  Q4 2019 unaudited interim report
02.04.2020:  2019 audited annual report
30.04.2020:  Q1 2020 unaudited interim report
30.07.2020:  Q2 2020 unaudited interim report
29.10.2020:  Q3 2020 unaudited interim report.


Kompanijos puslapis

Daugiau NASDAQ Tallinn akcijų.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: