Aukso ateities sandorių kainos kilimas – ateinančių įvykių pranašas

Aukso ateities sandorių kaina kyla

Aukso ateities sandorių kaina 3H periodo grafike atšoko nuo Fibonačių 0.618 linijos aplinkos palaikymo ir pradėjo kilimą. Kol kas kyla tik trečią dieną, bet nuo apačios pakilo jau 1.27%.

Šiame periode aukso kaina įveikė pasipriešinimą ties $1 256 ir yra virš Aligatoriaus. Aukso kainos kilimas po to. kai FED pabrangino dolerį gali reikšti tik vieną – investuotojai palaipsniui pradeda prisiminti auksą, kaip saugią investiciją neramiais laikais.

Auksas

O laikai tikrai pakankamai įdomūs…

Nereikia būti Vosltryto analitiku, kad pastebėtum jog JAV VVP pajamingumų kreivė plokštėja, t.y. ženkliai plokštesnė nei prieš 2 metus.

Nesinori čia karksėti, bet analogiškas plokštėjimas buvo kaip tik prieš subrime obligacijų krizę su visais pasauliniais padariniai.

Obligacijų pajamingumų kreivė

Naftos kaina

Tuo tarpu naftos kaina vis dar istorinėse žemumose. Nors kaina pasižymi dažnais dideliais svyravimais, džiuginančiais spekuliantus, pati kaina niekaip neatsigauna jau 9-rius metus. Na, jei norit, trejus… Nė doleris nepadeda kilimui.

O tai stiprus defliacinis spaudimas ir rimtas galvos skausmas JAV centriniam bankui.

Nafta

Dolerio indeksas pagrindinių valiutų krepšelio atžvilgiu rodo silpnus atsigavimo požymius, dieniniame grafike laikosi virš Aligatoriaus. Bet stiprus doleris ne toks jau geras ženklas JAV ekonomikos augimui.

BXY

Bitcoin

Bitcoin irgi reikia šiame kontekste prisiminti. Spartus BTC kilimas kitų valiutų atžvilgiu buvo siejamas ir su tuo, kad kriptovaliuta neramiais laikais gali tapti tokiu pat “saugiu uostu”, kaip ir auksas.

Ypač garsiai apie tai prabilta per paskutinį spurtą, kai bitcoin beveik pasiekė $3 000. Tačiau po iš karto sekusios korekcijos, BTC kaina atsigauna sunkiai. Auksas perkamas mieliau už įrašą kietajame diske ar elektroninėje piniginėje.

BTCUSD
Bitcoin Exchange CEX.IO
Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: