Baltijos Rinkos Fondų sąrašas pasipildė keturiais investiciniais fondais

NASDAQ OMX Group, Inc (NASDAQ:NDAQ) praneša, kad nuo rugsėjo 11 d. į NASDAQ OMX Baltijos rinkos Fondų prekybos sąrašą yra įtraukti keturi „Finasta Asset Management“ valdomi investiciniai fondai.

Naujai įtrauktų „Finastos“ investicinių fondų prospektus, taisykles, finansų ataskaitas galima rasti AB bankas „Finasta“ bei NASDAQ OMX Vilnius tinklapyje.

„Sveikiname „Finastos“ sprendimą suteikti galimybę potencialiems investuotojams pirkti ir parduoti keturių investicinių fondų vienetus ir džiaugiamės, kad Baltijos rinkoje didėja finansinių instrumentų pasirinkimas“, – sako Daiga Auziņa-Melalksne, NASDAQ OMX Baltijos rinkos vertybinių popierių biržų paslaugų padalinio vadovė.

– Taip pat „Finasta“ rūpinsis fondų investicinių vienetų likvidumu – bus jų rinkos formuotojas“.

Pasak D. Auziņos-Melalksnės, Baltijos rinkoje, kaip ir Europos ir pasaulio vertybinių popierių rinkose, pastebima teigiama tendencija – atsiranda vis daugiau bendrovių, kurios ateina ar planuoja ateiti į biržą.

„Tikime, kad mūsų sprendimas eiti į biržą padidins fondų patrauklumą investuotojams, kadangi fondus įsigyjant per biržą nėra taikomas platinimo mokestis. Š

iuo žingsniu taip pat atveriame Baltijos šalių investuotojams naujas galimybes Rusijos, besivystančios Europos akcijų ir obligacijų rinkose“, – teigia Tomas Krakauskas, UAB „Finasta Asset Management“ generalinio direktoriaus pavaduotojas.

„Finasta“ Naujosios Europos TOP20 subfondas (biržos simbolis FINNETFV) , „Finasta“ Rusijos TOP20 subfondas (biržos simbolis FINRTSFV), „Finasta“ besivystančios Europos obligacijų subfondas (FINEEBFV) ir „Finasta Baltic Fund“ fondas (FINBALFV) yra įtraukti į NASDAQ OMX Vilnius Baltijos fondų prekybos sąrašą.

Įtraukus „Finastos“ investicinius fondus į NASDAQ OMX Baltijos Fondų prekybos sąrašą iš viso jame bus prekiaujama 12 fondų investiciniais vienetais.

Taip pat NASDAQ OMX Baltijos reguliuojamoje rinkoje galima prekiauti 79 bendrovių akcijomis, alternatyvioje rinkoje First North – 3 bendrovių akcijomis. Skolos vertybinių popierių sąraše yra 44 vyriausybės ir centrinių/Europos bankų skolos vertybinių popierių, 26 įmonių obligacijų ir 5 struktūrizuotų obligacijų emisijos.


Įspėjamasis pranešimas

Informacijoje, pateiktoje šiame pranešime spaudai, yra į ateitį nukreiptų pareiškimų, kurie nėra aiškiai apibrėžti ir yra susiję su įvairiomis rizikomis.

NASDAQ OMX Group įspėja, kad bet kokia į ateitį nukreipta informacija negali būti laikoma garantija dėl bet kokių ateities rezultatų pasiekimo, ir NASDAQ OMX Group nekontroliuoja veiksnių, kurie gali paveikti tokius faktinius rezultatus.

NASDAQ OMX Group neprisiima jokios atsakomybės viešai atskleisti bet kokių į ateitį nukreiptų pareiškimų.

Daugiau informacijos:
Audronė Ranonytė
+370 (5) 272 3458
audrone.ranonyte@nasdaqomx.com

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: