Trečiadienis, 28 vasario, 2024
Strategijos

BCHBTC pozicijoje stiprus šuolis: suveikė dvigubo stopo strategija

Dar vienas kripto šuolis. Savaitės pradžioje atkreipėme dėmesį į tai, kad BCHBTC svyruoja kanale arti dugno. Kainos kanalą mėgsta palikti pakankamai stačiu kampu, tik va bėda – atspėti kryptį būna sunku, o kartais visai neįmanoma.

Todėl pasirenkama labai paprasta strategija. Kanalo ribos, šiuo konkrečiu atveju, fraktaliniai signalai abipus Aligatoriaus yra buy long ir sell short signalai. Kiekvienas signalas yra priešingo signalo stopas.

Tačiau dėl itin didelių svyravimų ir apskritai, kaip sakė B.Graham, dėl „Ponios Rinkos” kaprizų, apsaugojam savo poziciją dvigubais stopais. Tokiu atveju ženkliai padidėja tikimybė, kad išliksime pozicijoje ir būsime toje pusėje, į kurią eina rinka, t.y. pelningoje pozicijoje.

Taip ir šiuo atveju, pradžioje rinka pajudėjo žemyn, iš inercijos pramušė apatinę ribą, tačiau staigiai, pakeitė kryptį ir lyg raketa šovė aukštyn.

Suveikė dvigubas stopas ir mes long pozicijoje.

BCHBTC pozicijoje stiprus šuolis: suveikė dvigubo stopo strategija

Ką daryti dabar su BCHBTC?

Dabar galima tikėtis, kad turime trendo Up pradžią ir laikyti trailing stopą. Arba nesukti sau galvos ir pasiimti pelną tiesiog dabar „At Market” ir ieškoti kitų galimybių.