Bitcoin apžvalga 2018-11-30. ASIC’ai švenčia bitcoin dugną

2018-11-30

Bitcoin kaina prieš JAV dolerį pasiekus lokalų dugną ties $3 657 ir atšokus beveik iki $4 500, ASIC gamintoja Canaan Creative  paskelbė, kad šitą dalyką reikia atšvęsti ir savo produkciją pardavinėja po $200.

Optimizmo, aišku iš jų neatimsi. Bet šiuo metu bitcoin kainos kilimas kiek sustojo ir neskuba kilti, kaip norėtųsi ne vienam iš mūsų. Kaina vis dar svyruoja ties Fibonacci 0.786 lygio palaikymu ir neapsisprendžia, kurią kryptį pasirinkti.

Toks kainos svyravimas neleidžia būti tiek optimistišku. Labiau pragmatišku, nes tikimybė kaina kilti lygi tikimybei kainai kristi. Šiandien atidarinėti bet kurios krypties poziciją yra per daug rizikinga. Šiandien geras metas spekuliantams.

O gal tikrai atsigauna?

Google Trends rodo, kad „bitcoin“ raktinio žodžio įvedimas į paieškos sistemą vėl pradėjo augti. Pats savaime susidomėjimas visiškai nieko nereiškia. Bet tai gali reikšti, kad auga susidomėjimas, kuris gali užauginti taip trūkstamą paklausą rinkoje…

;

Apie atsigavimą buvo galima kalbėti, o ir kalbėjo, kai bitcoin kaina buvo horizontaliame kanale $6 000+-500. Ir dabar šitas kanalas pralaužtas į apačią.

Manote, kad po tokio pralaužimo susiformuos toks dugnas, kad perlauš trendą? Baikit, netikiu! Nors ne apie tikėjimą čia kalba turėtų būti. Bet kai nėra fundamentalių rodiklių bitcoin rinkai įvertinti, tai tik tikėjimas ir belieka. 🙂

Savaitiniame grafike – juodos meškos ir gerai matoma visų viltis: Fibonacci 0.786:

Bitcoin apžvalga 2018-11-30. ASIC'ai švenčia bitcoin dugną
BTCUSD, 1W

Dieniniame grafike short pozicijos pildymosi signalas @3656.

Bitcoin apžvalga 2018-11-30. ASIC'ai švenčia bitcoin dugną
BTCUSD, 1DNorite įveikti savo baimes rinkoje? Šie mokymai kaip tik jums. Registruokitės ir gaukite informaciją apie mokymus:

 

 

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: