Bitcoin įteisinimas. Ar tai pakels jo kainą iki $25 000?

Bitcoin legalizavimas

CME Group sprendimas paleisti bitcoin ateities sandorius atvers visus įmanomus šliuzus, taip mano rinkų dalyviai ir analitikai.

Toks biržos sprendimas bitcoin kainai leido priartėti prie beveik $7 600 ir €6 700. Lūkesčiai, kad kriptovaliutos kaina augs dar labiau labai dideli.

Tiesa, tolimesnį kainos augimą dabar stabdo sparčiai artėjantis SegWit2x. Prognozuojama, kad po jo bitcoin kaina gali kristi iki $5 000.
Bet tai gali būti gera galimybė pirkti pigiau. Bet tik tuo atveju, “jeigu”…

Be to, kad tokios biržos pripažinimas paskatino investuotojus ir spekuliantus išleisti daugiau pinigų, į tokį faktą rimčiau gali pažiūrėti ir priežiūros institucijos.

T.y. vienaip ar kitaip gali būti pritaikyti galiojantys priežiūros teisiniai aktai, nepažeidžiant decentralizavimo principo.

Bet kokiu atveju galima tikėtis, kad bitcoin ETF’ai pasipils kaip grybai po lietaus. O nauji investuotojų, tame tarpe ir institucinių, pinigai pasipils į rinką, sukeldami lavinos efektą.

Remiantis šiomis prielaidomis, manyti, kad bitcoin kaina pasieks $25 000 nėra per daug optimistiška.

Bet tai tik prielaidos. Jos negali būti lemiamas veiksnys priimant sprendimą pirkti ar parduoti. Tad būtinai maksimaliai įvertinkite visas rizikas.

Bitcoin įteisinimas. Ar tai pakels jo kainą iki $25 000?

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: