Antradienis, 27 vasario, 2024
Strategijos

Bitcoin kaina Renko grafike

Renko grafikas mums leidžia labai gražiai pamatyti palaikymo ir pasipriešinimo. Lokalius ypač. Čia susiformuoja pirkimo arba pardavimo signalai.

Kol kas matome, kad grafike egzistuoja vis žemesnių aukštumų ir žemesnių žemumų formavimosi tendencija. Akivaizdi Meškų rinka ir bet kokios bulių paieškos čia yra beprasmės.

Bitcoin kaina Renko grafike

BTCUSD

Todėl iš pradžių ir pasižiūrime į grafiką iš short sell pozicijų. Turime lokalius žemėjančius pasipriešinimus A ir C bei žemėjančius palaikymus B1 ir B2.

Todėl akivaizdu, kad mus dominantis taškas atsidaryti sell short poziciją yra taškas D, kuris yra B2 taško lygyje. Kaina kol kas šios vietos nepasiekė. Bet kai pasieks, atsidarys short pozicija, o jei jau shortinarte iš anksčiau, tai gera vieta pozicijai papildyti.

Bitcoin kaina Renko grafike
BTCUSD short pozicija.

Bet jei norime longinti, ieškome ir tokių galimybių. Tačiau kol kas tokių nesimato. Bet gali būti, kad jos formuojasi jau dabar. Turime Palaikymą A ir pasipriešinimą B.

Šiuo metu formuojasi palaikymas C. Jei jis nesusiformuos, tai turėsime atidarytą arba papildytą short poziciją. Bet jei jis susiformuos auščiau taško A, tai drąsiai žiūrime, kurioje vietoje D mums išstatyti buy long orderį BTC pirkimui.

Variantų čia nedaug. Tai pasipriešinimo B lygyje. Ir kaina toje vietoje jau yra virš Aligatoriaus. Todėl visais atžvilgiais tai vienas geresnių taškų atsidaryti long poziciją BTCUSD poroje.

Bitcoin kaina Renko grafike
BTCUSD long pozicija

Sėkmės!