Bitcoin kurso apžvalga 2017-12-21. Hipnozės seansas baigėsi

Dabar metas susimokėti

Bitcoin kurso korekcija fiat valiutų atžvilgiu įnešė sumaišties rinkoje. Euforiją pakeitė baimės ir klausimai kas toliau? FUD’as pasipylė ir iš tų, kurie neseniai dainavo bitcoinui ditirambus.

Korekcijos rinkoje yra normalus ir sveikas dalykas. Ypač po ilgų ir staigių kilimų. Kokia rinka bebūtų, jai visada reikia atokvėpio. Šiandien tokį atokvėpį suteikė didžiausia pagal apyvartą JAV kripto birža Bitfinex, neįsileisdama naujų klientų.

Nesklandžiai dirba ir kitos mėgstamos biržos. T.y. naujiems pinigams į rinką ateiti sudarytos kliūtys. Korekcija tampa akivaizdžia būtinybe. Ir viskas čia yra tvarkoj. Bitcoin rinkos normalizavimas visiems bus tik į sveikatą.

Grafikas

Dieniniame grafike kol kas matome “nedidelę” korekciją. Kaina pasikoregavo tik iki Fibonacci 0.236. Tad erdvės korekcijai turime sočiai. Ir iki 14 400, ir iki 12 600, ir iki 11 000 ir t.t.

Kaina palietė dar tik Žalią balanso liniją, todėl nelaikome kad trendas UP yra nulaužtas. Jis dar gyvas. Ar reikia sakyti, kol kas gyvas? Žodžiu, kilimo tikimybė taip pat yra didelė.

Aišku, indikatoriai sako, kad į situaciją reikia žiūrėti atsargiai be bereikalingo optimizmo. Tiesa, be kritimo ar kilimo dar turime gulimo į flat’ą scenarijų, kas irgi yra neblogai.

Bitcoin kurso apžvalga 2017-12-21. Hipnozės seansas baigėsi

Facebook Komentarai
%d bloggers like this: