Bitcoin pagrindai. III dalis – Pirmasis Bitcoin

Tavo pirmasis bitcoin. Kaip tapti bitcoin bendruomenės nariu? Paprasčiausias ir greičiausias būdas įsigyti bitcoin yra gauti jį iš draugo ar šeimos nario. Jei tokių turite, būtinai susisiekite. Įsigysite ne tik bitcoin, bet ir naudingų patarimų.

Aišku yra ir kitų būdų, kaip įsigyti pirmąjį bitkoin. Nors vis dar laikoma. kad nėra lengva gauti naujų bitkoin, nes dar negalite nusipirkti savo banke ar fizinės valiutos keitimo skyriuje. Bet yra vietos internete, kur galima rasti pardavėjus. Kiek rimčiau atrodo Meetup.com, nes rasite atitinkamas bendruomenes, kur scamerių nebus.

LocalBitcoins.com atrodo kaip kriptovaliutų turgus, tipo skelbiu.lt. Tai tokiu naudotis rizikingiau, bet visai galima variantas įsigyti BTC tiesiogiai iš kito pardavėjo. O bitcoin ATM Lietuvoje, deja, išmontuoti, nes operatoriai nesugebėjo jų sertifikuoti ir užregistruoti VMI. Bet tokie bitcoinmatai yra vienas saugesnių būdų pirkti bitcoin. Bet kompanija AlteWay dar veikia Lietuvoje. Rašymo metu artimiausi kriptomatai yra Rygoje ir Varšuvoje.

Gali būti, kad greitai PayPal ne tik JAV piliečiams pradės teikti kriptovaliutų pirkimo paslaugas. Daug kas iš mūsų turi PayPal sąskaitas, todėl ateityje be vargo galės įsigyti kriptovaliutų.

Pirmasis bitcoin perkamas kriptokeitykloje arba biržoje

Per ilgą laiką jau užsirekomendavo kriptokeityklos ir kriptobiržos. Tikrai yra saugių ir patikimų tarpininkų. Kad jums būtų drąsiau, pademonstruosiu kaip įsigyti kriptovaliutų su senai rinkoje veikiančia, lietuviškos kilmės kriptokeitykla Spectrocoin.

Iš pradžių reikia prisijungti, atlikti visas standartines procedūras ir atlikti verifikaciją. Būtinai pasirinkite 2FA (Second-factor authentication) metodą.

Bitcoin pagrindai. III dalis - Pirmasis Bitcoin. Prisijungimas prie Spectrocoin
Prisijungimas

Viską sėkmingai atlikę, pamatysite Piniginę, kur galite įsigyti įvairių kriptovaliutų:

Bitcoin pagrindai. III dalis
Piniginė

Bet kad pirkti, jums reikia įnešti depozitą fiat valiutomis. Todėl viršuje spaudžiate DEPOSIT. Ir čia matome, kad turime net 9 skirtingus variantus, kaip galime pervesti fiat į šią sąskaitą. Jei pasirenkam banką, matome 3 variantus ir pasirenkam jums tinkamiausią.

Taip pat jūs čia galite automatiškai atsidaryti fiat sąskaitą su IBAN numeriu (Claim IBAN). O prie jos priedo pasidaryti ir parsisiųsti mokėjimo kortelę. Taip jūs gaunate viską vienoje vietoje.

Bitcoin pagrindai. III dalis - Pirmasis Bitcoin
Bankinis pavedimas

Pinigus persivedėte, galite pirkti savo pirmą bitcoin ar satošius, kaip kam gaunasi. Viršuje spaudžiate CONVERT. Įvedat kiekį turima valiuta, jums suskaičiuoja kiek gausite bitcoino ir spaudžiate Convert. Štai ir viskas, einate į piniginę ir džiaugiatės savo pirma kriptovaliuta. Vėliau įsidrąsinsit pirkti kitas, ne mažiau patrauklias kriptovaliutas.

Bitcoin pagrindai. III dalis Perkam Bitcoin
Perkam BTC

Manau, kad kitose kriptokeityklose visi procesai atrodo ir vyksta labai panašiai, tad didelio skirtumo nėra, ką pasirinksite. Be to, Spectrokon paskyroje viršuje paspaudę PRO, pateksite į kriptobiržą. O čia jau galite patikrinti savo investuotojo ir spekulianto talentą. Tik labai atsargiai. Pirma pasiskaitykite čia ir kitus panašius straipsnius.

Kriptobirža
Kriptobirža

Tai belieka jus dabar tik pasveikinti, tapus ‘bitcoinistais’ ir prisijungus prie pažangios kripto ekosistemos. Naudokitės jos resursais visų mūsų labui.

Bus daugiau…

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: