Bitcoin Whitepaper talpinimas

Po to, kai Craig Wright (save vadinantis Satoshi Nakamoto) pareikalavo iš Bitcoin.org ir Bitcoincore.org pašalinti bitcoin whitepaper, visame internete prasidėjo solidarizacijos akcijos. Nuošalyje neliekame ir mes, nors ir nesame kriptoindustrijos dalis. Tačiau matome reikalą palaikyti šią akciją.

Mes jau žinome ir jau pripratome, kad bitcoin yra atviro kodo programa ir kad norint išsaugoti prieigą prie šio dokumento būtina mokyti kitus apie finansines laisves, finansus bei kitas naujosios technologijos galimybes.

Mes pritariame ir prisidedam prie prieštaravimų teisiniams grasinimams, keliamiems dviem pagrindiniams whitepaper šeimininkams ir tikimės, kad ši informacija primins dvasią, kurią Satoshi Nakamoto prieš 12 metų pirmą kartą paskelbė kaip savo novatorišką žinią visam pasauliui.

Bitcoin Whitepaper talpinimas
Craig Wright

Prie šios iniciatyvos prisidėjusios tokios bendrovės, kaip Facebook dukterinė kompanija Novi, Square, Chaincode Labs, Paradigm, Coin Center, NYDIG, Casa. Kraken, Estijos valstybinis portalas e-Residency. Jungiasi vis daugiau kompanijų. Prisijungėme ir mes.

Dokumentas buvo įkeltas į Arweave paskirstytąją platformą „nuolatiniam“ failo saugojimui. Jis taip pat saugomas „necenzūruojamame žiniatinklyje“ InterPlanetary File System (IFPS) ir Ethereum Name Service (ENS).

Prisiminkime, kad Craig Wright yra pasiskelbęs Satoshi Nakamoto, teigia, kad jam priklauso pirmoji bitcoin piniginė. Tačiau teisme jam to įrodyti nepavyko. Panašu, kad epopėja dar tęsiasi ir bus įdomu pamatyti, kuo tai baigsis..

Bitcoin Whitepaper

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: