Canadian National Railway Company

Canadian National Railway Company veikia Kanadoje, vidurio Amerikoje, nuo Atlanto vandenyno iki Ramiojo ir Meksikos įlankos. Aptarnauja Vankuverio, Monrealio, Halifakso, Naujojo Orleano, Mobilio uostus. Taip pat Toronto, Bufalo, Čikagos, Detroito, Duluto, Grynbėjaus, Mineapolio, Memfio, Jaksono metropolius.

Canadian National Railway pervežimuose užima tiekimo grandinės nišą. Tai reiškia, kad ji specializuojasi bendradarbiavime su konkrečiomis kompanijomis, patenkinant konkrečius ir ilgalaikius poreikius. Tokiu būdu kompanija veikia ne tik geležinkelio, bet autotransporto ir jūrų, ežerų bei transokeaniniuose pervežimuose.

Kompanija rinkoje stipriai konkuruoja su dar keliomis geležinkelio bendrovėmis, neskaitant ir upių autotransporto. Ir kaina vienintelis faktorius, lemiantis klientų pasirinkimą. Dėl šios priežasties geležinkelio kompanijos yra rizikinga investicija.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 119% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. Grynuoju pelnu užtektų 2.90 metų. Canadian National Railway Company investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Ir tai padeda jai dirbti geriau ir efektyviau.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą tendenciją. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 11.52%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 8.65%. Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 11.67%. 10 metų vidutinis ROAE yra 24.46%. Laikome, kad tai labai gera grąža.

Geležinkelių verslas reikalauja nuolatinių didelių kapitalo investicijų. $1, investuotas į IMT, uždirba net $ 1.36 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2019 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 1 070 USD.

Canadian National Railway Company akcijos

Kompanija superka nuosavas akcijas pagal programą. 2019 m. Toronto biržoje supirko 12 800 000 nuosavų akcijų, mokant vidutinę 118.70 CAD kainą. Taip pat moka stabiliai augančius dividendus. Dividendinis pajamingumas 2019 m. buvo apie 2.13% (stabilus).

Kompanijos Buhalterinės vertės 10 metų vidutinis metinis augimas siekia 7.73%  .

Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į Canadian National Railway Company akcijas, gavo apie 12.23% vidutinę metinę grąžą. Nuo idėjos paskelbimo 2012 m. rugsėjo mėn. investuotojas vidutiniškai kasmet gavo 15.34% grąžą.

Mūsų rekomendacija yra kompanijos akcijas PIRKTI IR LAIKYTI.

Išsamią analizę, rekomendacijas ir prognozes rasite čia ir čia.

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.


Klausimams

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: