Canadian Pacific Railway Limited

Canadian Pacific Railway Limited kartu su savo dukterinėmis įmonėmis valdo ir eksploatuoja tarpžemyninius krovinių pervežimus geležinkeliu Kanadoje ir JAV. CP teikia geležinkelio ir įvairiarūšio transporto paslaugas maždaug 12 500 mylių tinklu, aptarnaujančiu pagrindinius Kanados verslo centrus nuo Monrealio (Kvebekas) iki Vankuverio, Britų Kolumbijos (B.C.) ir JAV šiaurės rytų bei vidurio vakarų regionų.

CP geležinkelių tinklas eina tiesiai per JAV širdį iš rytų ir vakarų pakrančių. Sutarimai su kitais vežėjais pratęsia bendrovės rinkos pasiekimą į rytus nuo Monrealio Kanadoje per JAV ir į Meksiką. CP gabena birias prekes, prekių krovinius ir įvairiarūšį transportą.

Canadian Pacific Railway Limited
Šaltinis: Cpr.ca

Canadian Pacific Railway Limited finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant didelę riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 191% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2018 m. Grynuoju pelnu prireiktų 4.20 metų. Neblogas pelningumas.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą ir augančią tendenciją. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 12.91%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas jau siekė 22.37%. Staigų pelningumo padidėjimą galima paaiškinti mokesčių sumažinimu.

Prie EPS augimo spartos prisideda nuosavų akcijų supirkimo programa. Tačiau sumaniam investuotojui tai tik privalumas.

Canadian Pacific Railway Limited investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Ir tai padeda jai dirbti geriau ir efektyviau.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 17.05%. 10 metų vidutinis ROAE yra 21.71%. Laikome, kad tai labai gera grąža ir, svarbiausia, stabili.

Dėl savo veiklos pobūdžio, bendrovė daug investuoja į Ilgalaikį materialųjį turtą/ $1, investuotas į IMT, uždirba beveik $1.04 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 782 USD.

Canadian Pacific Railway Limited akcijos

Kompanijos Buhalterinės vertės 10 metų vidutinis metinis augimas yra 0.58% verslo cikliškumo ir nuosavų akcijų supirkimo rezultatas.

Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į Canadian Pacific Railway Limited akcijas, gavo apie 10% vidutinę metinę grąžą.

Nuo idėjos paskelbimo daugiau nei prieš 7 metus, investuotojai jau galėjo gauti 20.77% vidutinę metinę grąžą.

Manome, kad akcijos kaina per artimiausius penkerius metus, esant palankioms ekonominėms sąlygoms, gali augti panašiu tempu.

Mūsų rekomendacija yra Canadian Pacific Railway Limited akcijas AKUMULIUOTI.

Opcionų grandinė

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Forumas

Klausimams

Facebook Komentarai

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: