Antradienis, 23 balandžio, 2024
JAV

Canadian Pacific Railway Limited

Canadian Pacific Railway Limited kartu su savo dukterinėmis įmonėmis valdo ir eksploatuoja tarpžemyninius krovinių pervežimus geležinkeliu Kanadoje ir JAV. CP teikia geležinkelio ir įvairiarūšio transporto paslaugas maždaug 18 903 mylių tinklu, aptarnaujančiu pagrindinius Kanados verslo centrus nuo Monrealio (Kvebekas) iki Vankuverio, Britų Kolumbijos (B.C.) ir JAV šiaurės rytų bei vidurio vakarų regionų.

CP geležinkelių tinklas eina tiesiai per JAV širdį iš rytų ir vakarų pakrančių. Sutarimai su kitais vežėjais pratęsia bendrovės rinkos pasiekimą į rytus nuo Monrealio Kanadoje per JAV ir į Meksiką. CP gabena birias prekes, prekių krovinius ir įvairiarūšį transportą. Geležinkelio keliais važinėja 1 291 nuosavas ir 88 nuomoti lokomotyvai. Jie tempia 22 057 nuosavų ir 13 211 nuomotų įvairių tipų ir paskirties vagonų.

Canadian Pacific Railway Limited
Šaltinis: Cpr.ca

Canadian Pacific Railway Limited finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant didelę riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 184% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. Grynuoju pelnu užtektų 3.34 metų. Labai geras pelningumas. Canadian Pacific Railway Limited investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Ir tai padeda jai dirbti geriau ir efektyviau.

Kompanijos pelno augimo dinamika turi teigiamą ir augančią tendenciją. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 18.17%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas jau siekė 15.67%. Prie EPS augimo spartos prisideda nuosavų akcijų supirkimo programa. Tačiau sumaniam investuotojui tai tik privalumas.

Vidutinis 10 m. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 18.85%. 10 metų vidutinis ROAE yra 24.21%. Laikome, kad tai labai gera grąža ir, svarbiausia, stabili. Dėl savo veiklos pobūdžio, bendrovė daug investuoja į Ilgalaikį materialųjį turtą/ $1, investuotas į IMT, uždirba beveik $1.11 EPS.

Jei kompanijos akcininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. trukmės VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 2 450 USD.

Canadian Pacific Railway Limited akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos Niujorko NYSE Ir Toronto akcijų biržose. Trumpiniai atitinkamai CP ir CP.TO.

Kompanijos Buhalterinės vertės 10 metų vidutinis metinis augimas yra 6.15% – verslo cikliškumo ir nuosavų akcijų supirkimo rezultatas. Bendrovė turi nuosavų akcijų supirkimo programą. Per 2019 metus ji rinkoje supirko 3.8 mln. vnt. akcijų bendrai 1.141 mlrd. USD sumai. Vidutinė supirkimo kaina buvo 300.65 USD.

Prieš 5 metus investuotojas, investavęs į Canadian Pacific Railway Limited akcijas, gavo apie 16.62% vidutinę metinę grąžą. Nuo idėjos paskelbimo daugiau nei prieš 7 metus, investuotojai jau galėjo gauti 268% arba 17.59% vidutinę metinę grąžą.

Manome, kad akcijos kaina per artimiausius penkerius metus, esant palankioms ekonominėms sąlygoms, gali augti panašiu tempu.

Mūsų rekomendacija yra Canadian Pacific Railway Limited akcijas AKUMULIUOTI.

Išsamią veiklos analizę, rekomendacijas ir prognozes rasite čia ir čia.

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.

Klausimams

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.