Cedar Fair Entertainment Company

Cedar Fair Entertainment Company veikla

Cedar Fair, L.P. įkurta 1987 m. yra pramogų verslo įmonė, veikianti partnerystėje su kitomis analogiškomis kompanijomis. Tai didžiausia pasaulyje regioninė pramogų kompanija.

Jai priklauso 14-ka pramogų parkų 4 lauko ir vienas uždaras vandens parkai ir penki viešbučiai 48-se JAV Valstijose ir vienas Kanadoje, šalia Ontarijo.. 2019 metais parkus aplankė apie 28 milijonai lankytojų. Parkai pritaikyti šeimoms ir visoms amžiaus kategorijoms.

Pramogų parkai: Cedar Point, Knott’s Berry Farm, near Los Angeles, California; Canada’s Wonderland, Kings Island, Carowinds, iDorney Park & Wildwater Kingdom Kings Dominion, California’s Great America, Valleyfair, Worlds of Fun, Michigan’s Adventure, Gilroy Gardens Family Theme Park.

Vandens parkai: Castaway Bay Indoor Waterpark Resort, Cedar Point ir Knott’s Berry Farm.

2019 m. liepos 1 d. kompanija baigė dviejų vandens parkų ir viešbučio Teksase įsigijo procedūras. Už Schlitterbahn Waterpark & Resort New Braunfels bei Schlitterbahn Waterpark Galveston kompanija sumokėjo $257.7 mln.

Parkai pradeda veikti nuo balandžio iki spalio. Vasarą dirba kiekvieną dieną.

Kompanijos finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant didelę riziką. Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. Grynuoju pelnu prireiktų 12.51 metų. Tai didelis laikotarpis. Cedar Fair Entertainment Company investuoja savo kompetencijos rėmuose. Ir kviečiai strateginius investuotojus prisijungti prie partnerystės.

Kompanijos pelno augimo dinamika nestabili. Bet su augimo tendencija. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 17%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 9.33%. Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra neigiamas dėl to, kad partneriams išmokami didelė pelno dalis grynaisiais. Daugiau nei gaunamas EPS. 10 metų vidutinis ROAE yra net 276%. Labai gera grąža.

Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. 1 doleris, investuotas į IMT, uždirba 0.76 USD EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 438 dolerius.

Cedar Fair Entertainment Company akcijos

Kompanijos akcijų Buhalterinė vertė yra neigiama. Partnerystė pasirinko išmokėti ne dividendus, o kitu būdų paskirstyti pelną dėl mokesčių sistemos. Jų išmokos neapmokestinamos JAV.

Per penkerius metus investuotojai, investavę į kompanijos akcijas jau būtų patyrę -10.88% vidutinius metinius nuostolius.

Šių akcijų savo portfelyje geriau neturėti. Mūsų skaitytojams jos jau davė savo grąžą.

Plačiau apie kompanijos veiklą, prognozes ir rekomendacijas galite rasti čia ir čia.

Techninė analizė


Kompanijos tinklapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: