Cedar Fair Entertainment Company

Cedar Fair Entertainment Company veikla

Cedar Fair, L.P. įkurta 1987 m. yra pramogų verslo įmonė, veikianti partnerystėje su kitomis analogiškomis kompanijomis. Tai didžiausia pasaulyje regioninė pramogų kompanija.

Jai priklauso 13-ka pramogų parkų du lauko ir vienas uždaras vandens parkai ir penki viešbučiai. 2018 metais parkus aplankė apie 26 milijonai lankytojų. Parkai pritaikyti šeimoms ir visoms amžiaus kategorijoms.

Pramogų parkai: Cedar Point, Knott’s Berry Farm, near Los Angeles, California; Canada’s Wonderland, Kings Island, Carowinds, iDorney Park & Wildwater Kingdom Kings Dominion, California’s Great America, Valleyfair, Worlds of Fun, Michigan’s Adventure, Gilroy Gardens Family Theme Park.

Vandens parkai: Castaway Bay Indoor Waterpark Resort, Cedar Point ir Knott’s Berry Farm.

Parkai pradeda veikti nuo balandžio iki spalio. Vasarą dirba kiekvieną dieną.

Kompanijos finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant didelę riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 5420% Nuosavo kapitalo. Ilgalaikių Skolų padengimui 2018 m. pelnu prireiktų 10 metų.

Kompanijos pelno augimo dinamika nestabili. Bet su augimo tendencija. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 36.41%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 3.54%   .

Cedar Fair Entertainment Company investuoja savo kompetencijos rėmuose. Ir kviečiai strateginius investuotojus prisijungti prie partnerystės.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra neigiamas dėl to, kad partneriams išmokami didelė pelno dalis grynaisiais. Daugiau nei gaunamas EPS. 10 metų vidutinis ROAE yra 81.90%. Labai gera grąža.

Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. 1 doleris, investuotas į IMT, uždirba 0.76 USD EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 146 dolerius.

Cedar Fair Entertainment Company akcijos

Kompanijos akcijų Buhalterinė vertė mažėja vidutiniškai -11.46% dėl išmokamų grynųjų pinigų akcininkams. Partnerystė pasirinko išmokėti ne dividendus, o kitu būdų paskirstyti pelną dėl mokesčių sistemos. Jų išmokos neapmokestinamos JAV.

Per penkerius metus investuotojai, investavę į kompanijos akcijas jau gavo 4.78% vidutinę metinę grąžą (jei akcijas būtų pardavę dabar).

Nuo idėjos paskelbimo iki dabar investicijos vertė sumažėjo -6.23%, jei akcijos būtų pardavinėjamos. Tačiau vien išmokėta pelno dalimi investicijos grąža siekia 10% per du metus. Kas yra nebloga grąža, vertinant kaip dividendinį pajamingumą.

Rekomenduojame Cedar Fair Entertainment Company akcijas LAIKYTI dėl gerų ketvirtinių išmokų. Turėti portfelyje nedidelį kiekį


Techninė analizė


Opcionų grandinė


Kompanijos tinklapis

Forumas

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: