Cisco Systems Inc. akcijų kaina ketvirtadienį kilo net 5.19%. Ką sako grafikas?

Cisco Systems Inc. akcijos kėlė indeksus.

Cisco Systems Inc. akcijų kaina vakar pasiekė $35.88. Tai aukščiausia kaina po to, kai akcijos kaina krito per ‘dot com’ sprogimą 2001 m. sausį.

Kainą kėlė kompanijos prognozės, kad antrą finansinių metų ketvirtį kompanijos pajamos gali augti nuo 1 iki 3%. Tai būtų pirmas augimas per pastaruosius 8 ketvirčius, kada kompanijos pajamos per metus mažėdavo.

Tuo remdamiesi analitikai nustatė akcijų tikslinę kainą $38.33 (prieš metus buvo $34.10). Deutsche Bank analitikai kainos targetą mato $45; Morgan Stanley analitikai – $39.

Grafikas

Atrodo, kad nėra jokių kliūčių akcijų kainai kilti vis dar Bulių rinkoje. Bet mes žinome, kad akcijų kainoje jau būna įvertinta viskas: ir veiklos rezultatai, ir lūkesčiai su visa psichologija. Tai ką galim pamatyti?

Cisco Systems Inc. akcijų kaina ketvirtadienį kilo net 5.19%. Ką sako grafikas?
Panašiai su gap’u nutiko IBM akcijų kainai.

Dabartinis trendas Up pasibaigia su padidėjusia apyvarta. Daug trendų mėgsta verstis su didelėmis apyvartomis. Tai ne indikatorius, tai dėmesio atkreipimo priemonė.

Svarbiau yra tai, kad dieniniame (ir mažesniuose) grafike susidarė beveik pusantro dolerio gap’as. O čia jau pakankamai rimtas dalykas, nes gap’ai ‘mėgsta’, kad juos užpildytų. Šiuo atveju reikštų kainos kritimą iki buvusio lygio ties $34.

Maža to, susiformavo 1 Wisman bearish reverso signalas: žvakė su dideliu šešėliu viršuje ir kainos užsidarymu apatinėje žvakės dalyje.

Kadangi rinka mums duoda tokius signalus, nieko nelaukiam ir planuojam atidaryti short poziciją.

Mūsų pasirinkimas palaikomas AO osciliatoriaus, kuris jau seniai nepalaiko kainos kilimo.

Sell short signalas @35.82. Stop signalas @36.68; gali būti dvigubas. Naudojam kapitalo valdymo taisykles.

Cisco Systems Inc. akcijų kaina ketvirtadienį kilo net 5.19%. Ką sako grafikas?

Sėkmės!

 

 

 

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: