The Coca-Cola Company

The Coca-Cola Company veikla

The Coca-Cola Company yra didžiausia pasaulyje gėrimų kompanija. Jai priklauso apie 500 nealkoholinių gėrimų prekių ženklai arba 3 600 skirtingi prekių pavadinimai.

Prekių portfelyje yra ne tik gazuoti gėrimai. Jame yra ir paprastas vanduo, sultys ir sulčių gėrimai, paruošta vartojimui arbata ir kava, energetiniai bei sportiniai gėrimai.

Kompanijai priklauso keturi iš penkių pasaulyje geriausiai atpažįstamų gazuoto gėrimo ženklų: Coca‑Cola, Diet Coke, Fanta ir Sprite.

Su šiais ženklais prekyba prasidėjo 1886 m. Dabar prekiaujama beveik visame pasaulyje – 200 šalių.

The Coca-Cola Company priklauso žymiausių ir stambiausių bendrovių akcijų indeksui Dow Jones Industrial Averages (DJIA arba Dow Jones 30), į kurį pateko 1987 metų kovo mėn. Kaip žinia, Dow Jones 30 indeksas yra „Žydrųjų Žetonų“ („Blue Chip“) indeksas.

The Coca-Cola Company ir pagrindinis prekės ženklas bene seniausia geriausiai pasaulyje žinoma kompanija.

Vien įsimintinos formos buteliukas atšventė 100 metų jubiliejų. Ji yra rinkos lyderis.

Finansai

Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro net 183.31% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2018 m. pelnu reiktų 3.94 metų. Finansai valdomi prisiimant riziką, tačiau iššūkis nėra neįveikiamas.

Korporacijos pelno dinamika pasidarė nestabili. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 1.88%. O pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo -5.31%. Mažėjimo tendencijos priežastis – išaugusi konkurencija.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių ir partnerių kompanijų veikla susijusi.

Kompanija vykdo nuosavų akcijų supirkimo politiką, patvirtintą 2012 m , supirkti 500 mln. akcijų. 2018 m. supirkta 39 mln. nuosavų akcijų, vidutinė supirkimo kaina – $45.09.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra 0.78%. Kompanijos perinvestuoto pelno pajamingumas per 2018 m. gerokai sumažėjo.

10 metų vidutinis ROAE yra 26.68%. Labai gera grąža didelėje konkurencinėje aplinkoje, tačiau jau su mažėjimo tendencija.

Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba 3 USD EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 58 JAV dolerių.

Coca-Cola gėrimo receptas:

The Coca-Cola Company
Coca-Cola receptas

The Coca-Cola Company akcijos

Kompanijos veikla ir jos rezultatai lengvai prognozuojami. Todėl  numatyti kainą ilgalaikėje perspektyvoje galima tiksliai.

Jei tik rinkos konjunktūra bus palanki, akcijų kaina rinkoje išlaikys nuosaikaus kilimo trendą ir didžiausia grąžą gali sudaryti gaunami dividendai.

Mes paliekame rekomendaciją LAIKYTI. Dividendą perinvestuoti. Dividendo perinvestavimas padidina investicinę grąžą.

Nuo idėjos paskelbimo pradžios (2012 m. balandis) investicija jau davė 49.36% grąžą arba 5.86% vidutiniškai kasmet.Kalendorius


Techninė analizė

 

Facebook Komentarai
%d bloggers like this: