The Coca-Cola Company

The Coca-Cola Company yra didžiausia pasaulyje gėrimų kompanija. Jai priklauso apie 500 nealkoholinių gėrimų prekių ženklai arba 3 600 skirtingi prekių pavadinimai. Prekių portfelyje yra ne tik gazuoti gėrimai. Jame yra ir paprastas vanduo, sultys ir sulčių gėrimai, paruošta vartojimui arbata ir kava, energetiniai bei sportiniai gėrimai.

Kompanijai priklauso keturi iš penkių pasaulyje geriausiai atpažįstamų gazuoto gėrimo ženklų: Coca‑Cola, Diet Coke, Fanta ir Sprite. Su šiais ženklais prekyba prasidėjo 1886 m. Dabar prekiaujama beveik visame pasaulyje – 200 šalių.

The Coca-Cola Company priklauso žymiausių ir stambiausių bendrovių akcijų indeksui Dow Jones Industrial Averages (DJIA arba Dow Jones 30), į kurį pateko 1987 metų kovo mėn. Kaip žinia, Dow Jones 30 indeksas yra „Žydrųjų Žetonų“ („Blue Chip“) indeksas.

The Coca-Cola Company ir pagrindinis prekės ženklas bene seniausia geriausiai pasaulyje žinoma kompanija. Vien įsimintinos formos buteliukas atšventė 100 metų jubiliejų. Ji yra rinkos lyderis.

Coca-Cola gėrimo receptas – idealus marketinginis mitas apie jo paslaptį:

The Coca-Cola Company
Coca-Cola receptas

Finansai

Visi įsipareigojimai sudaro net 260% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2022 m. pelnu užtektų 3.8 metų. Finansai valdomi prisiimant riziką, tačiau iššūkis nėra neįveikiamas. Be to, Įsipareigojimų dalis auga dėl Nuosavų akcijų supirkimo programos.

Korporacijos pelno dinamika pasidarė nestabili, bet kylanti. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo vos 1.06%. O pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo net 50%. 10 metų vidutinis ROAE yra 30.71%. Labai gera grąža didelėje konkurencinėje aplinkoje.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių ir partnerių kompanijų veikla susijusi. Kompanija vykdo Nuosavų akcijų supirkimo politiką, patvirtintą 2012 m. Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba 3.89 USD EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2022 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 60 JAV dolerių. Kas rodo, kad nerizikingo pajamingumo atžvilgiu akcijos kaina rinkoje įvertinta adekvačiai.

The Coca-Cola Company akcijos

Kompanijos veikla ir jos rezultatai lengvai prognozuojami. Tačiau kompanija generuoja tokius didelius pinigų srautus, kad akcininkams kuria vertę didesnę nei uždirba per metus. 2022 metais dividendais ir akcijų supirkimais kompanija išleido 9 034 000 000 USD, kai EPS tenkanti suma siekia 9 526 500 000 USD.

Akcijos kainos standartinis nuokrypis yra 8.67%, o su beta=0.55 (<1) jūs šalia dividendinės akcijos gaunate ir gerą diversifikacinį instrumentą akcijų portfeliui. GRAPES metodu apskaičiuotos kainos perspektyva yra net 300 USD. Gerokai didesnis įvertinimas nei mūsų metodu, tačiau už tokią akciją būtų negaila…

Mes paliekame rekomendaciją LAIKYTI. Dividendus perinvestuoti. Dividendo perinvestavimas padidina investicinę grąžą. Nuo idėjos paskelbimo pradžios (2012 m. balandis) investicija jau davė 112% ikimokestinę grąžą arba 6.89% vidutiniškai kasmet. Tai panašios arba šiek tiek aukštesnės grąžos galima tikėtis ir ateityje:

The Coca-Cola Company

Techninė analizė

Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.

Klausimams

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: