Dienos komentaras 2017-02-06

Komentaras 2017-02-06. Šiandien euro kritimą JAV dolerio atžvilgiu sustabdė ECB vadovas Mario Draghi. Jau seniai mes atkreipiame jūsų dėmesį, kad kainas kapitalo ir finansų rinkose lemia toli gražu ne tik ekonominiai rodikliai.

Tai M.Draghi pasakė, kad infliacijos ‘targetas’ dar nepasiektas, todėl tolimesnis skatinimas vis dar reikalingas, Netgi būtinas. Žodžiu, eurų spausdinimo mašina dar dirbs ir dirbs. Optimizmu kalba nepasižymėjo, o kalbos pabaigoje ECB vadovas pasigyrė ‘geru savo darbu.

Va taip. To pilnai užteko, kad stebimoje EURUSD 1H grafiko pozicijoje susiformuotų 1 Wismano pirkimo signalas. Netrukus jis suveikė.

Dienos komentaras 2017-02-06
Paskutinė žalia žvakė – 1 Wismano signalas

Neilgai trukus, atsiradus trim žaliems AO barams, susiformavo 2 Wismano signalas. Jis suveikė jau per kitą valandą.

Dienos komentaras 2017-02-06
2 Wismano signalas

Kol kas EURUSD kilime. Poziciją galima pasaugoti trumpesnio periodo grafike, pastatant arti stopą pelnui apsaugoti. 1H grafike stopą galima dėti @1.0742.

Aukso fjūčerių kaina paliko kanalo ribas ir sparčiai stiebiasi į viršų. Šiandien buvo tikrai ‘auksinė diena’.

Auksas

Tyson Foods Inc., vis dėlto, EPS išaugiau iki $1.59 – daugiau nei rinka tikėjosi. Tačiau akcininkai suskubo pardavinėti akcijas, pamatę, kad kompanija susidomėjo JAV teisėsauga.

TSN

Loews Corp EPS irgi viršijo rinkos lūkesčius ir pasiekė $0.79. Nors kaina per dieną krito, pozicijoje pirkėjai vis tiek buvo stiprūs.

L

Ir tik vienintelės Hasbro Inc. kompanijos akcijų kaina šiandien 14.14%, palikdama didžiulį gap’ą. Vietoj $1.27 EPS rika pamatė $1.52 EPS.

HAS
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: