Discovery Communications Inc

Discovery Communications Inc yra pasaulinė žiniasklaidos kompanija, trečia pagal dydį JAV. Ji savo turinį platina per kelias platformas, įskaitant mokamą TV, nemokamas TV transliacijas, interneto svetaines ir kitomis.

Kaip viena didžiausių TV kompanijų, Discovery Communications Inc tiekia originalų, pirktą turinį ir realaus gyvenimo programų daugiau nei 2.8 mlrd. žiūrovų visame pasaulyje.

Kompanija veikia daugiau nei 220 šalių ir teritorijų, programas kuria 50 kalbų. Pasaulinis TV tinklelis apima garsius prekės ženklus: Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Investigation Discovery, Science ir Velocity/Turbo ir kitus. 2015 m. kompanija įsigijo 100% kanalo Eurosport kontrolę.

Bendrovė veiklą skirsto į tris pagrindinius segmentus.

  1. U.S. Networks, susidedantis daugiausia iš vidaus televizijos tinklų ir interneto svetainių.
  2. International Networks, susidedantis iš tarptautinių televizijos tinklų ir interneto svetainių.
  3. Kitos.

Finansai

U.S. Networks generuoja virš 64% visų pajamų. Pajamos gaunamos iš distribucijos, partnerystės, reklamos, licencijų. International Networks generuoja apie 36% visų pajamų. Pajamos gaunamos iš mokamų TV (ir kabelinių) infrastruktūrų, kurių centai yra Londone, Varšuvoje, Milane, Singapūre ir Majamyje.

Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro net 161% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. Grynuoju pelnu reiktų 6.69 metų. Finansai valdomi prisiimant riziką. Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Nepaskirstyto pelno rentabilumas siekia net 12%. Vienas į IMT investuotas JAV doleris uždirba 8.61 USD EPS.

Korporacijos pelno dinamika nestabili. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 16.32%. O pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 11.65%. Nors ROAE išlieka aukštas – 14.47%.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2018 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 422 JAV dolerius.

Discovery Communications Inc akcijos

Discovery Communications Inc akcijos listinguojamos NASDAQ biržoje. Trumpiniai: DISCA, DISCB, DISCK.

2019 m. balandį Valdyba patvirtini 1 mlrd. USD vertės nuosavų akcijų supirkimo programą. 2019 m. kompanija supirko 11 596 812 vnt. nuosavų akcijų. Vidutinė supirkimo kaina – 28.94 USD.

2014 m. rugpjūčio 7 d. kompanija įvykdė 2:1 akcijų split‘ą. Kompanija nemoka jokių dividendų savo A, B ir C serijų PVA. Ir neplanuoja mokėti ateityje. Po splito akcijos BV vidutinis metinis augimas siekė 29.50%.

Ateityje galima tikėtis iki 15% vidutinio metinio augimo vidutiniškai kasmet, jei rinkų konjunktūra bus palanki.

Per pastaruosius 5 metus akcija investuotojams davė vidutiniškai po -5.19% nuostolių kasmet. Nuo idėjos paskelbimo, investuotojai lig šiol patyrė -4.10% vidutinius metinius nuostolius, jei neklausė mūsų rekomendacijų.

Mes toliau nekeičiam rekomendacijos Discovery Communications Inc akcijų dalų portfelyje SUMAŽINTI.

Išsamų veiklos tyrimą, rekomendacijas ir prognozes galite rasti čia ir čia.

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanių akcijų.


Klausimams

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: