Sekmadienis, 21 liepos, 2024
Europa

Dunelm Group plc

Dunelm Group plc veikla

Dunelm Group plc yra Nr.1 namų apyvokos parduotuvių tinklas Jungtinėse Karalystėse, siūlantis daugiau nei 30 000 aukštos kokybės produktų iš nacionalinio portfelio 169 parduotuvėse, taip pat internete. Kompanija buvo įkurta 1979 m. kaip šeimyninis verslas.

Parduotuves ir tinklapį aplanko per 3.5 mln. klientų per savaitę. Kompanijos parduotuvės 2019 m. duomenimis užima apie 8% visos JK namų ūkio rinkos.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 44% Nuosavo kapitalo. Ilgalaikių skolų padengimui 2019 m. Grynuoju pelnu prireiktų 0.44 metų.

Dunelm Group plc yra galingas pinigų generatorius, kol neturėjo daug skolų, kelis metus kompanijos akcininkai buvo „lepinami“ papildomais dividendais. Dabar situacija pasikeitė ir papildomų dividendų neliko.

Kompanijos pelno augimo dinamika stabili. Kol kas su nuosaikaus augimo tendencija. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 10.37%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 2.69% .

Dunelm Group plc investuoja savo kompetencijos rėmuose. Išsikėlusi sau tikslą valdyti 200 parduotuvių. Kompanija superka nuosavas akcijas ir jas laiko opcionų programai.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra labai aukštas, net 162%. 10 metų vidutinis ROAE yra 58%. Labai gera grąža. Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. 1 svaras, investuotas į IMT, uždirba net 2.78 svaro EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JK 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2019 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 287 svarus.

Dunelm Group plc akcijos

Kompanijos akcijos kotiruojamos Londono akcijų biržoje, Main Market. Trumpinys DNLM.

Per penkerius metus investuotojai, investavę į kompanijos akcijas uždirbo po 1.34% vidutiniškai kasmet. Investuotojas, investavęs į Dunelm Group plc akcijas nuo idėjos paskelbimo pradžios 2014 m. rugsėjo mėn., gavo 4.11% vidutinę metinę grąžą.

Akcijos kaina didelį kritimą patyrė pagrinde po BREXIT balsavimo. Todėl jos kritimas sąlygotas išorinės rizikos, o ne veiklos rezultatais.

Rekomenduojame Dunelm Group plc akcijas PIRKTI ir LAIKYTI.


Investuotojo kalendorius

Dunelm Group plc

Techninė analizė



Kompanijos puslapis

Daugiau Europos kompanijų akcijų.


Išsamią analizę, rekomendacijas ir prognozes jūs rasite čia ir čia.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.