Dunelm Group plc

Dunelm Group plc veikla

Dunelm Group plc yra Nr.1 namų apyvokos parduotuvių tinklas Jungtinėse Karalystėse, siūlantis daugiau nei 26 000 aukštos kokybės produktų iš nacionalinio portfelio 152 parduotuvėse, taip pat internete. Kompanija buvo įkurta 1979 m. kaip šeimyninis verslas.

Kompanijos parduotuvės 2015 m. duomenimis užima 8.1% visos JK rinkos. 2011 m. užėmė 5.9%. Palyginimui, IKEA užima 4.7% rinkos. Visos rinkos vertė yra £11.6 mlrd.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 139.16% Nuosavo kapitalo. Taip yra todėl, kad kompanija papildomais dividendais sumažino Nuosavą kapitalą.

Ilgalaikių įsipareigojimų padengimui 2015 m. pelnu prireiktų 1.35 metų.

[stock-tools exchange=”LON” symbol=”DNLM”]

Dunelm Group plc yra galingas pinigų generatorius, beveik neturi skolų, todėl jau keli metai kompanijos akcininkai „lepinami“ papildomais dividendais.

Kompanijos pelno augimo dinamika stabili. Su augimo tendencija. Pastarųjų 10 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 15.22%, o pastarųjų 5 metų EPS vidutinis metinis augimo tempas buvo 11.45%   .

Dunelm Group plc investuoja savo kompetencijos rėmuose. Išsikėlusi sau tikslą valdyti 200 parduotuvių.

Kompanija superka nuosavas akcijas ir jas laiko opcionų programai.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra labai aukštas, 23.29%. 10 metų vidutinis ROAE yra 51.47%. Labai gera grąža.

Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. 1 svaras, investuotas į IMT, uždirba 2.63 svaro EPS.

Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JK 10 m. VVP ir gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2016 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 48.37 svaro.

Dunelm Group plc akcijos

Kompanijos akcijų Buhalterinė vertė mažėja kelis metus iš eilės. Tai natūralus procesas, kai kompanijai nereikia didelio Nuosavo kapitalo ir jo perteklius išmokamas akcininkams.

Už 2016 m. akcininkams papildomais dividendais išmokėta po 0.315 svaro.

Per penkerius metus investuotojai, investavę į kompanijos akcijas jau gavo 6.50% vidutinę metinę grąžą.

Investuotojas, investavęs į Dunelm Group plc akcijas nuo idėjos paskelbimo pradžios 2014 m. rugsėjo mėn., šiandien patyrė -8,45% vidutinius metinius nuostolius.

Akcijos kaina didelį kritimą patyrė pagrinde po BREXIT balsavimo. Todėl jos kritimas sąlygotas išrinės rizikos, o ne veiklos rezultatais.

Rekomenduojame Dunelm Group plc akcijas PIRKTI ir LAIKYTI.


Parsisiųskite akcijos tyrimą

Dunelm Group plc

 


Investuotojo kalendoriusTechninė analizė

[newsplugin_feed id=’1497882814406′ title=’Žiniasklaidoje’ keywords=’Dunelm ‘ count=’15’ show_date=’true’ show_source=’true’ show_abstract=’true’ link_open_mode=’_blank’ age=’72’]

Facebook Komentarai

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: