Eltonas Johnas ir miškas įspūdinguose pašto ženkluose

Vienas žinomiausių atlikėjų pasaulyje seras Eltonas Johnas pradėjo savo paskutinį turą – Farewell Yellow Brick Road turą, praleidęs pusę amžiaus kelyje. Švęsdama tokią puikią karjerą, Jungtinės Karalystės pašto tarnyba Royal Mail išleido aštuonių įspūdingų pašto ženklų rinkinį.

Bendradarbiaujant su pačiu seru Eltonu Johnu, buvo atrinkti aštuoni iš jo LP albumų viršeliai. Jie ir buvo panaudoti sukuriant proginius pašto ženklus.

Į seriją įtrauktas albumas Honky Château su titulinia daina Rocketman, albumas Goodbye Yellow Brick Road, kuriame skambėjo klasikinė daina Candle in the Wind, ir bestseleris Sleeping With the Past su daina Sacrifice.

Eltonas Johnas ir miškas įspūdinguose pašto ženkluose

Albumai atrinkti specialiai taip, kad atvaizduotų maestro karjeros paveikslą per pakilimus ir nuosmukius. Tai puikus būdas švęsti savo gyvenimą ir karjerą, ypač ruošiantis atversti kitą gyvenimo skyrių, atokiau nuo scenos.

Keturi iš aštuonių antspaudų yra pirmosios klasės, o keturi – po 1,55 svaro.

***

Nepaliekam Jungtinės Karalystės. Tuo pačiu metu čia išleisti ne tokie prašmatnūs, bet ne mažiau įspūdingi šeši pašto ženklai, kiekvienas jų vaizduojantis nuostabų gamtos pobūdį.

Eltonas Johnas ir miškas įspūdinguose pašto ženkluose

Miško pašto ženkluose demonstruojamos kelios nuostabios Jungtinės Karalystės vietovės, pabrėžiant šalies gamtos įvairovę. Glen Affric miško galingi medžiai atrodo nereikšmingi kalnų fone, o Sherwood Forest, priešingai, pats pasijunti nereikšmingu, palyginus su lieknais milžinais, vaizduojamais nuostabioje natūralioje šviesoje.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: