EraCoin – dar vienas stiprus bitcoin konkurentas

EraCoin – konkurentas ar eilinė kripto?

Tikimasi, kad EraCoin bus pirma pasaulyje kripto valiuta, kuria bus paprasta naudotis, o jos gavimas bus lengvesnis ir pigesnis nei kitų analogiškų valiutų.

Programėlė pati skaičiuos valiutą ir keis ją į nuolaidas e-parduotuvėse. Kripto valiutos koncepciją sukūrė lenkų kompanija Bit Evil.

Kompanija 2018 metais planuoja atidaryti EraCoin biržą.

Bit Evil 2017 m. liepos viduryje debiutavo Varšuvos akcijų biržoje NewConnect. Ir tai buvo bene karščiausias debiutas biržoje šiemet.

Pirma – programa ir ‘mining’as’

EraCoin programėlė turėtų būti paruošta iki spalio mėn. Dabar ji tobulinama, pasirašomos sutartys su gamintojais ir distributoriais, bus ieškomi nauji vartotojai.

Pradžioje programėlė bus išbandyta pačioje Lenkijoje. Ir jei vis bus gerai, kompanija išplauks į tarptautinius vandenis.era01

Dabar EraCoin programėlė veikia kaip nuolaidų kortelė. Išmaniajame telefone veikianti programėlė, iš karto po atsisiuntimo, pradeda skaičiuoti eracoinus, o specialus algoritmas verčia juos į nuolaidas parduotuvėse.

Vartotojui pačiam nieko daryti nereikia – programėlė pati „generuoja“ eracoinus. Veikia ‘fone’, niekur nereikia vartotojui registruotis.

Ir už EraCoin vartotojas atitinkamose parduotuvėse galės gauti nuolaidų nuo 5% iki 90%. Ateityje tikimasi, kad tokių nuolaidų tinklas bus platus ir ne tik Lenkijoje.

Kol kas ji yra tik beta versijoje, atskirai atrinktiems bandytojams. Ir kaip jau minėta, programėlė viešai ir visiems pasirodys IV-tame ketvirtyje.

Bus gali atsisiųsti tiesiai iš kompanijos interneto puslapio, AppStore ir Google Play.

Teigiama, kad EraCoin iš tiesų yra kripto valiuta ir daug paprastesnė už pakankamai komplikuotą bitcoin’ą.

Ir priešingai nei Bitcoin, EraCoin nereikia ‘iškasinėti’ – užtenka turėti išmanųjį telefoną.

Kilmė

Tokios kripto valiutos idėja atėjo iš internetinio marketingo. Tai pagrindinė kompanijos Bit Evil veikla.

Esmė ta, kad gamintojų, paslaugų teikėjų, distributorių reklamos biudžetai nukreipiami tiesiai ir tiesiogiai vartotojams, susidomėjusiems produktu ar paslauga.

Perspektyvos

EraCoin - dar vienas stiprus bitcoin konkurentas2018 m. planuojama paleisti EraCoin biržą. O plėtrą pradėti nuo JAV. Antroje metų pusėje kripto valiutą planuojama pristatyti Suomijos ir Portugalijos vartotojams.

Vėliau tikimasi ją išbandyti ir Azijos rinkose.

Apie Bit Evil

Kompanija specializuojasi informacijų technologijų inovacijų ir interneto marketingo sektoriuose.

Kompanijai vadovauja Maria Belka, buvusio Lenkijos premjero ir Centrinio banko prezidento dukra.

Bendrovės portfeliui priklauso ir internetinis projektas blogeriams ir vlogeriams Brand Sabbath, sporto fanas skirtas puslapis Sorry Coach, The Ahoy ir interneto parduotuvė Fuki Stuff.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: