Euras 2013 m.

Euras 2013

Portugalijos 10 m. trukmės VVP pelningumas antrinėje rinkoje per metus nukrito nuo 18.3% iki 5.9%. Dabar ji planuoja išplatinti ilgalaikes obligacijas su daugiau negu 5% palūkanomis.

Airija 5 m. trukmės obligacijas išplatino po 5.9%.

Ispanija platina 14 mlrd. EUR 10 m. trukmės obligacijas. Šalis sulaukė paraiškų už 24 mlrd. EUR.

ECB drąsiau žiūri į bazinių palūkanų normų kėlimą. Ir tikrai pakels 25 baziniais punktais, kai tik Europos ekonomikos augimas parodys stabilumą.

Valiutų rinkų specialistai 2012 m. pabaigoje žadėjo eurui ilgalaikį kritimą. Tačiau per tą laiką euras pakilo iki 1.35. Kaip tik dabar, pagal specialistus, euras pasiekė viršūnę ir gali kristi. Ir taip gali būti.

Veiksniai, darantys įtaką euro kainai, eis iš Europos ir iš JAV. Kurie veiksniai bus stipriausi, kurie iš jų bus „tinkamoje vietoje ir tinkamu laiku“, šiandien niekas negali pasakyti. Investuotojai turi stebėti visus veiksnius. Labiausiai reikia stebėti veiksnius, darančius ilgalaikę įtaką euro kainai.

Euras 2013 m.Pagrindinis veiksnys gali būti bazinių palūkanų normų pakeitimas. Šiandien ECB palūkanų normos yra didesnės už FED palūkanų normas. Todėl euro pigimo priežastys gali būti kitos ir gana stiprios. Bet euras šiuo metu kyla.

Euro kilimas gali sukelti sunkumų Europos eksportuotojams. O jei jie patirs sunkumų, Europos ekonomikos atsigavimas gali dar labiau sulėtėti. Euras gali kristi.

Euras krenta nuo 2008 m. 2010 m. birželio mėn. ir 2012 m. liepos mėn. euras padarė Double Bottom. Nuo paskutinės krypties žemyn euras jau atšoko 50% pagal Fibonačius. Stochastinis osciliatorius yra perpirkimo zonoje. Trumpuoju periodu gali euras kristi. Bet ilguoju periodu dar galimas kilimas. Artimiausi taškai, kuriuos euras gali pasiekti yra 1,3800 į viršų ir 1,2700 į apačią.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: