Sekmadienis, 25 vasario, 2024
Investicijų Idėjos

EURt7 žetonas – įdomus investicinis instrumentas

EURt7 žetonas realiai yra korporatyvinė obligacija, kurią leidžia Lichtenšteino kompanija LCX Exchange. Kaip kompanija pati skelbiasi, ji yra blokų grandinės infrastruktūros pionierius, jungiantis tradicinę pinigų sistemą ir sparčiai besikeičiančią patikimų technologijų aplinką.

Obligacijų emitentas yra kompanija LCX AG, turinti visas reikalingas licencijas, reikalingas teikti finansines paslaugas Europoje. Kompanija valdo kriptovaliutų prekybos platformą LCX.

Lėšas, surinktas iš emisijos platinimo, kompanija panaudos savo reikmėms. O tiksliau, prekybinės platformos vystymuisi, plėtos atsiskaitymo už kriptovaliutų prekybos sandorius ir jų saugumo užtikrinimo produktus ir procedūras kriptovaliutų srityje bei kriptovaliutų plėtrą, taip pat įgyvendins tolesnes patvirtinimo procedūras Lichtenšteino finansų rinkos institucijoje.

Tiek investuotojai, tiek emitentas turi teisę iš anksto nutraukti sutartį, prieš tai iš anksto pranešus pagal prospekte numatytas sąlygas. Tai viena pagrindinių investavimo į obligacijas rizikų. Emitentas anksčiau laiko išpirkti obligacijas gali tik po 3 metų nuo emisijos pradžios. Tai leidžia įvertinti riziką.

Palūkanos už šias obligacijas gali būti mokamos tiek eurais, tiek emitento numatyta kriptovaliuta.

Obligacijas gali įsigyti bet kas, investavęs minimalią 1 000 EUR sumą eurais arba kriptovaliutomis emitento platformoje. Obligacijos nėra skaidomos, todėl jos labiau primena NFT.

Bene didžiausia investavimo rizika: Jei investuotojas praranda prieigą prie LCX platformos, jis gali visam laikui ir negrįžtamai prarasti savo tokenizuotas subordinuotąsias obligacijas. Emitentas už tai neprisiima jokios atsakomybės. Perkantys obligacijas jų pasirašymo metu turės susimokėti 1% mokestį.

Prekyba tokenizuotomis obligacijomis

Prekyba antrinėje rinkoje nėra techniškai numatyta. Bet registruoti ir patvirtinti LCX platformos vartotojai galės įsigyti obligacijų. LCX AG pasilieka teisę prašyti, kad žetonais būtų leista prekiauti tinkamoje (centrinėje) prekybos vietoje. Subordinuotųjų obligacijų perleidimas ne emitento išmaniojoje sutartyje laikomų žetonų neįmanomas.

EURt7 emisijos duomenys

EmitentasLCX AG
EmisijaTokenizuotos subordinuotos obligacijos*
ISINLI1164320387
Emisijos dydis, EUR10 000 000.00
ValiutaEurai
Palūkanų norma (atkarpa)7% per metus
Palūkanų mokėjimaiKas ketvirtį. Pirmą kartą pasibaigus pirmajam visiškai
pasibaigusiam metų ketvirčiui po emisijos datos
Išpirkimo terminas7 metai, skaičiuojant nuo emisijos datos
Emisijos kaina100%
Išpirkimo kaina100%
Nominalas1 000.00 EUR

Informacija apie emitentą

LCX AG, Herrengasse 6, 9490 Vaducas, Lichtenšteinas, telefono numeris: +423 376 5484, el. paštas: hello@LCX.com, interneto svetainė: https://www.LCX.com/. LEI:
529900SN07Z6RTX8R418.

Daugiau informacijos apie emitento veiklą ir obligacijų prospektą rasite čia.

Šaltinis, specialusis pav.: LCX.COM

*Subordinuotos obligacijos (junior bonds) – dažniausiai negarantuotos obligacijos, kurios reiškia, kad emitento bankroto arba likvidavimo atveju, jo įsipareigojimai tokių obligacijų turėtojams (išmokos) bus įvykdyti tik po visų kitų kreditorių skolų išmokų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.