FED FOMC neišrinko Prancūzijos prezidento

FED FOMC palūkanų nepakėlė.

Gali būti, kad pažadai kelti palūkanas kelis kartus šiemet bus nukišti į ilgą stalčių, kaip ir pernai. Tik kad nebūtų per vėlu. Nebiurokratiškas D.Trump JAV ekonomiką gali išjudinti greičiau, nei FED spės įjungti aušinimo mechanizmą.

Vakar FOMC susirinkime JAV bazinės palūkanų normos nebuvo pakeistos. Jos taip ir liko 0.75-1.00%. Šito rinka ir tikėjosi. Išvakarės pakėlimo tikimybė nesiekė nė 10%.

Sprendimą lėmė sumažėjęs JAV ekonomikos aktyvumas pirmame šių metų ketvirtyje. Nors darbo rinka rodo stiprėjimo tendenciją. Nedarbo lygis JAV nukritęs iki 4.5%.

Namų ūkių išlaidos neaugo taip sparčiai, kaip to norėtų bankininkai, tačiau vartojimas šalyje nesilpsta ir tai džiugina.

JAV infliacija išsilaiko „targeto“ lygmenyje. Be energetikos ir maisto kainų, kovą buvo užfiksuota defliacija.

Todėl ir buvo nuspręsta kol kas ekonomikos augimo nelėtinti palūkanų kėlimu ir leisti jai toliau judėti tomis pačiomis sąlygomis.

Rinkų reakcija

Be abejo, centrinio banko optimizmas kėlė dolerio vertę kitų valiutų atžvilgiu, bet tik ne Britanijos svaro. Euras atsigavo dar prieš prekybinės sesijos pabaigą JAV. EURUSD pozicijoje Long signalas @1.0898.

FED FOMC neišrinko Prancūzijos prezidento

Su teigiamu pokyčiu sesiją baigė tik Dow Jones Industrial Average indeksas (+0.04%). Jau trečias mėnuo prasidėjo, kaip JAV akcijų indeksai nešturmuoja naujų aukštumų. Korekcija tęsiasi, draugai prisiekusieji?

FED FOMC neišrinko Prancūzijos prezidento

Facebook pozicijoje susiformavo pelno fiksavimo ir/arba Short sell signalas @151.33.

FED FOMC neišrinko Prancūzijos prezidento

Stipriai kenčia aukso kaina. Per nepilną mėnesį aukso kaina nuo beveik $1300 už Tr, unciją nukrito iki $1236 už Tr, unciją, suteikdama spekuliantas progą aukso įsigyti pigiau.

FED FOMC neišrinko Prancūzijos prezidento

Naftos fjūčerių kaina taip pat leidžia spekuliantas užsidirbti „ant bangų“. Bangos aukštis apie $6.

FED FOMC neišrinko Prancūzijos prezidento

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: