FED palūkanų normų nepakeitė. „Kantrybės, tiktai kantrybės…“

Federalinė rezervų sistema paliko galiojančias 2.25-2.50% palūkanų normas. Pareiškime teigiama, kad priimant sprendimus dėl palūkanų normų, buvo laikomasi „kantrybės“ prielaidos. Sprendimas priimtas vienbalsiai, atitinkant rinkos lūkesčius. Karlsonas kampe rūko…

FED teigia, kad ir toliau Atviros rinkos komitetas išliks „kantrus“ palūkanų normų klausimu, priklausomai nuo to, kokių sprendimų reikės ateityje šalies ekonomikos stiprumui palaikyti.

FED rūpestį kelia (ir kas galėtų pagalvoti?..) per 12 mėn CPI mažesnis nei 2%. O juk tai bene pagrindinis faktorius palūkanų sprendimui priimti.

Akademinius ekonomikos vadovėlius galima sudeginti.

Kitas faktorius yra darbo rinkos rodikliai, kurie, ant pranešimo, rodo stiprią darbo rinką šalyje. Bet va dar vienas galvos skausmas: darbo rinka stiprėja, o infliacija mažėja. Akademinius ekonomikos vadovėlius galima sudeginti.

Tiesa, 2019 m. 1Q sumažėjo Namų ūkių išlaidų ir Nuolatinių verslo investicijų augimo dinamika. Aha, kaip ir aiškus ir infliacijos mažėjimo tempas…


source: tradingeconomics.com

Po FED sprendimo dolerio kursas valiutų krepšelio atžvilgiu sumažėjo 0,25%. Tačiau JAV 10 metų trukmės obligacijų pajamingumas krito 4 baziniais punktais, bet vėliau vėl atsigavo.

FED palūkanų normų nepakeitė. "Kantrybės, tiktai kantrybės..."
JAV 10 m. trukmės obligacijų pajamingumas

EURUSD pozicijoje svyravimai sustiprėjo ir išmušė stopus. Tik esant tokiam laikotarpiui, stopas išstatomas pusei pozicijos, kad apsisaugoti prieš didelius svyravimus ir išlikti rinkoje. Stopą paliekame dar toje pačioje vietoje. Sell short pozicijos pildymosi signalas @1.11096.

FED palūkanų normų nepakeitė. "Kantrybės, tiktai kantrybės..."
EURUSD
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!
%d bloggers like this: