Finasta perėmė fondo Citadele pensija 1 klientus

UAB Finasta Asset Management sėkmingai įgyvendino Lietuvos banko priežiūros tarnybos sprendimą ir perkėlė naikinamo pensijų fondo „Citadele Pensija 1“ dalyvius į savo valdomą „Finasta“ konservatyvaus investavimo pensijų fondą.

Tokį sprendimą Lietuvos banko Priežiūros tarnyba priėmė įvertinusi visų šalyje veikiančių II pakopos pensijų fondų grąžos ir rizikos santykį. Atlikta analizė parodė, kad didžiausias grąžos ir rizikos santykis konservatyvaus investavimo pensijų fondų grupėje, kuriai priskiriamas naikinamas pensijų fondas „Citadele pensija 1“, yra UAB „Finasta Asset Management“ valdomo pensijų fondo „Finasta“ konservatyvaus investavimo pensijų fondas.

„Mums labai svarbus šis priežiūros institucijos įvertinimas – iš devynių rinkoje veikiančių konservatyvaus investavimo pensijų fondų buvo pasirinktas mūsų valdomas „Finasta“ konservatyvaus investavimo fondas.

Stengsimės pateisinti pasitikėjimą atsakingai ir nuosekliai valdydami naujų ir jau esamų klientų lėšas.“, – sakė  Andrej Cyba, UAB „Finasta Asset Management“ generalinis direktorius.

Pasak jo, sukauptas pensijų turtas jau perkeltas į dalyvių asmenines pensijų sąskaitas „Finasta“. Šiuo metu vyksta klientų informavimas apie tai

Citadele fondai naikinami atsižvelgus į Latvijos bendrovės „Citadele Asset Management“ 2013 m. kovo 15 d. priimtą sprendimą.

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: