AS Finora Capital

Apie AS Finora Capital obligacijas

Nasdaq praneša, kad finansų bendrovės „Finora Capital“ obligacijos bus įtrauktos į First North skolos vertybinių popierių rinką nuo š.m. gegužės 4 d.

Sprendimą įtraukti obligacijas į First North skolos VP rinką priėmė Nasdaq Tallinn vertybinių popierių birža. Tai bus pirmoji Estijos bendrovė First North skolos vertybinių popierių rinkoje.

„Finora Capital“– tai puikus jaunos, ambicingos smulkaus kapitalo bendrovės, kuri pasinaudos vertybinių popierių rinkos teikiamais privalumais, pavyzdys.

Sveikiname „Finora Capital“ nusprendus ateiti į First North skolos vertybinių popierių rinką, kuri ką tik pradėjo veikti Baltijos šalyse, ir pasinaudoti diversifikuoto finansavimo galimybėmis,” – sako Rauno Klettenberg, Nasdaq Tallinn vadovas.

Pirmosios išleidžiamų obligacijų emisijos bendra vertė – 660 tūkst. Eur. Trukmė – 3 metai, išpirkimo terminas – 2018 m. kovo 15 d., o kas ketvirtį bus mokama 9,75 proc. palūkanų norma.

Obligacijos apdraustos laiduojant bendrovės turtu. Gautos įplaukos bus naudojamos plėsti bendrovės paslaugų portfelį Estijoje. Bendrovės tikslas – padidinti emisiją iki 5 mln. Eur.

„Finansines paslaugas teikiančios bendrovės neturėdamos pakankamai ilgos veiklos istorijos, turi ribotas galimybes greitai padidinti savo patikimumą rinkoje.

Vienas iš būdų yra pasinaudoti Nasdaq, tarptautinės biržų operatorės, teikiamomis paslaugomis – įtraukti skolos vertybinius popierius į First North rinką,“ – sako Andrus Alber, „Finora Capital“ vadovas.

„Siekiame būti pionieriais skaidriai vykdydami veiklą smulkiųjų vartojimo kredito paslaugų teikimo rinkoje ir tikimės, kad šias pastangas įvertins mūsų parteriai bei būsimieji klientai ir investuotojai.“

Apie OÜ Finora Capital

OÜ Finora Capital – tai Estijos kapitalo bendrovė, kuri veiklą pradėjo 2014 m. liepos mėn., siūlydama vieną produktą – hipotekos paskolas savo klientams Estijoje.

Kiti jos produktai – išperkamoji nuoma privatiems klientams ir faktoringas smulkaus ir vidutinio dydžio įmonėms – buvo pristatyti atitinkamai 2014 m. pabaigoje  ir 2015 m. pradžioje.
Siekdama tenkinti rinkos poreikį paskolų dydžio, terminų ir kainos prasme „Finora Capital“ užima tarpinę padėtį tarp smulkiųjų paskolų teikėjų ir bankų.

Facebook Komentarai
Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: