Baltijos Fondų Centras pasipildė 144 naujais investiciniais fondais

NASDAQ OMX Group, Inc. (NASDAQ:NDAQ) praneša, kad nuo rugsėjo 10 d. Baltijos rinkos Baltijos fondų centrą papildo 144 banko “Swedbank” investiciniai fondai, kurie platinami bent vienoje Baltijos šalyje.

Nuo šiol visi besidomintys investavimo alternatyvomis Baltijos fondų centro internetiniame puslapyje www.fonducentras.lt gali pagal įvairius parametrus palyginti daugiau nei 250 įvairių investicinių fondų.

“Sveikiname banką “Swedbank”, nusprendusį įtraukti savo Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje platinamus fondus į Baltijos fondų centrą ir tokiu būdu suteikti daugiau informacijos apie investavimo į fondus galimybes kiekvienam, kuris ieško, kur pelningiau įdarbinti lėšas”, – sako Liene Dubava, NASDAQ OMX Baltijos rinkos Paslaugų emitentams padalinio vadovė.

– Prieš priimant svarbų sprendimą kur investuoti, Baltijos fondų centre galime pasitikrinti informaciją ir palyginti fondus pagal įvairius parametrus“.

Baltijos fondų centro internetiniame puslapyje pateikiama informacija apie akcijų, obligacijų, mišrius, nekilnojamojo turto, pinigų rinkos ir kitus fondus.

Šiuos fondus galima palyginti pagal grąžą, rizikos laipsnį, turtą ir kt. Taip pat lyginami ir skirtingomis valiutomis investuojančių fondų veiklos duomenys, nes tinklapyje sukurta valiutų konvertavimo galimybė.

„Mums džiugu prijungti „Swedbank“ platinamus fondus prie Baltijos fondų centro. Tai yra puiki proga parodyti platų „Swedbank“siūlomų investicinių fondų spektrą.

Mūsų manymu, „Swedbank“ konkurencinis pranašumas slypi tame, jog siūlome ir savo, ir kitų gerai žinomų fondų valdytojų investicinius fondus“, – sako Rokas Gegieckas, „Swedbank“ Baltijos investicijų centro projektų vadovas.

– Dabar mes pridedame aštuonių skirtingų fondų valdytojų 144 investicinius fondus, kurie suteikia galimybę investuoti į visas pagrindines turto klases – akcijas, obligacijas ir žaliavas bei jų subkategorijas.

Tai yra tik dalis „Swedbank“ platinamų fondų, todėl ateityje svarstysime galimybę Baltijos fondų centro sąrašą praplėsti ir kitais „Swedbank“ viešai platinamais fondais“.

Baltijos fondų centre galima rasti investicinių fondų prospektus, taisykles, informaciją apie kiekvieno fondo valdymo įmonę, platinimo mokesčius bei kur nusipirkti fondo investicinių vienetų.

Investavimo naujokams skirta ABC skiltis: joje paaiškinama, kas yra investicinis fondas, apžvelgiamos jų rūšys, išdėstomos fondo investicinių vienetų savininko teisės.


Įspėjamasis pranešimas

Informacijoje, pateiktoje šiame pranešime spaudai, yra į ateitį nukreiptų pareiškimų, kurie nėra aiškiai apibrėžti ir yra susiję su įvairiomis rizikomis.

NASDAQ OMX Group įspėja, kad bet kokia į ateitį nukreipta informacija negali būti laikoma garantija dėl bet kokių ateities rezultatų pasiekimo, ir NASDAQ OMX Group nekontroliuoja veiksnių, kurie gali paveikti tokius faktinius rezultatus.

NASDAQ OMX Group neprisiima jokios atsakomybės viešai atskleisti bet kokių į ateitį nukreiptų pareiškimų.

Daugiau informacijos:
Audronė Ranonytė
8 (5) 272 34 58
Audrone.ranonyte@nasdaqomx.com

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: