Antradienis, 25 birželio, 2024
JAV

Franklin Electric Co. Inc.

Kompanija Franklin Electric Co., Inc. įkurta 1944 metais. Pavadinimas sugalvotas JAV elektros inžinerijos pionieriaus Benjamin Franklin garbei. Kompanija žymi tuo, kad pirmoji pagamino panardinamąjį variklį vandens sistemoms ir pirmąjį panardinamąjį siurblį degalų tiekimo sistemai.

Įmonė projektuoja, gamina ir platina vandens ir kuro siurbimo sistemas, kurias daugiausia sudaro povandeniniai varikliai, siurbliai, elektroniniai valdikliai, vandens valymo sistemos ir susijusios dalys bei įranga.

Bendrovės vandens siurbimo sistemos tiekia gėlą vandenį ir teikia nuotėkų sistemos paslaugas gyvenamosioms, žemės ūkio ir kitoms pramonės rinkoms. Bendrovė taip pat parduoda įvairius požeminio vandens įrangos gaminius gręžinių įrengimo rangovams, įskaitant vandens siurbimo sistemas.

Bendrovės veiklą sudaro trys segmentai, pagrįsti pagrindine galutine aptarnaujama rinka: vandens sistemos, kuro tiekimo sistemos ir paskirstymo segmentai:

Segmentai pagal pajamas

Franklin Electric finansai

Kompanija daug investuoja į Ilgalaikį turtą, kad palaikytų savo konkurencingumą. Tam naudoja skolintas ir nuosavas lėšas. Kompanijos Ilgalaikiai įsipareigojimai siekia 58% Nuosavo kapitalo. Galima sakyti, pakankamai konservatyvus finansų valdymas. Ilgalaikių skolų padengimui 2022 m. Grynuoju pelnu prireiktų vos 1.55 metų. Tai labai geras rodiklis.

Kredito įstaigoms sumokėtos palūkanos Veiklos pelne sudaro vos 4.36%. Tai leidžia gauti gerą grąžą iš investicijų. 1 (vienas) doleris, investuotas į Ilgalaikį materialųjį turtą duoda 2.97 USD EPS grąžą.

Kompanijos EPS yra teigiami, augančios dinamikos. Pastarųjų 10 metų vidutinis EPS augimas siekia 8.98% per metus. 5 metų vidutinis metinis EPS augimas jau siekia 19.20%.

Investuoja savo kompetencijos rėmuose. Visų dukterinių kompanijų veikla susijusi. Taip pat kompanija turi nuosavų akcijų supirkimo programą. Ir ji yra pagal akcijų kiekį, o ne sumą. Pagal šią programą 2023 m. vasarį kompanija turi 1 215 872 vnt. akcijų supirkimą. Be to, bendrovė dar turi teisę išleisti 65 000 000 vnt. 0.10 USD nominalios vertės akcijų.

Nepaskirstyto pelno rentabilumas siekia 13.ū9%. 10 metų vidutinis ROAE augimo tempas yra 14.02%. Tai labai gera grąža tokiai kompanijai. Jei kompanijos savininkai norėtų parduoti akcijas ir investuoti šiandien į JAV 10 m. VVP bei gauti tokią pat grąžą, kaip ir kompanija davė 2022 metais, tai akcijas turėtų parduoti po 115 USD, kas labai artima rinkos kainai rašymo metu.

Franklin Electric akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NASDAQ biržoje. Trumpinys yra FELE.

Kompanija skelbiasi, kad jau 29 metus iš eilės moka vis didėjančius dividendus. Ir tai yra tiesa. 10 metų vidutinis metinis dividendų augimo tempas siekia 9.58%. Tačiau Valdyba pasilieka teisę keisti dividendų politiką priklausomai nuo rinkos konjunktūros, pelno ir kitų faktorių.

Mes rekomenduojame šios kompanijos akcijas Pirkti ir Laikyti. Esant palankiai rinkų konjunktūrai, akcijos kaina 5 metų perspektyvoje gali kildama svyruoti 83-218 USD kainos kanale, kas yra apie 5-15% vidutinio metinio pajamingumo be dividendų ir jų reinvestavimo,

Prognozuojama vidutinės kainos dinamika:

Techninė analizė


Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.

Parašykite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.