Gannett Co., Inc.

Gannett Co., Inc. veikla

Kompanija Gannett Co., Inc. yra viena iš pirmaujančių žiniasklaidos ir rinkodaros kompanijų JAV ir Jungtinėje Karalystėje. Ji valdo 92 stiprius prekės ženklus JAV su pagrindiniu prekės ženklu USA Today. Jungtinėje Karalystėje valdo per 160 internetinių vietinių naujienų prekės ženklų.

Kompanija tiekia naujienas skaitmeniniais, judriojo ryšio ir spausdintais produktais. 261 kasdieninis leidinys; 302 savaitiniai leidiniai, 383 lokalūs interneto puslapiai, 176 000 000 unikalių interneto lankytojų per mėnesį; USA Today 4 000 000 kasdieninis tiražas. 80% laikraščių leidžiami jau daugiau nei 100 metų.

Istorija

Kompaniją 1906 metais įsteigė Frank Gannett. O jau 2014 m. rugpjūčio mėn. 5 d. kompanija nusprendė skaidytis į dvi kompanijas, listinguojamas biržoje. Viena (TEGNA) kompanija specializuojasi transliavimo ir skaitmeniniame žiniasklaidos versle. Kita (Gannett) kompanija specializuojasi leidybos ir susijusiame skaitmeniniame versle.

2015 m. birželio 29 d. atsiskyrimas įvyko. Nuo to laiko apie bendrovę kalbama kaip apie „Naująją Gannett“. Atsiskyrimo tikslas buvo efektyviau valdyti prekės ženklus, aiškiau pozicionuoti finansus ir strategiją. Tai suteiks daugiau vertės akcininkams.

Pagal atskyrimo sąlygas, Gannett akcininkai, buvę jais 2015 m. birželio 22 d., tapo TEGNA akcininkais ir už dvi TEGNA akcijas gavo po vieną naujosios Gannett akciją.

2019 m. lapkričio 19 d. kompaniją susiliejimo būdu įsigijo žiniasklaidos kompanija New Media. Gannett akcininkai gavo po $6.25 grynaisiais už akciją ir 0.5427 New Media akcijų vienai Gannett akcijai. Po susiliejimo dėl rinkos žinomumo išliko Gannett pavadinimas ir trumpinis biržoje GCI.

Finansai

Kompanijos finansai valdomi prisiimant atitinkamą riziką. Ilgalaikiai įsipareigojimai sudaro 236.25% Nuosavo kapitalo. O Ilgalaikių skolų padengimo 2019 m. nuostoliais neįmanoma. Kompanijos pelno dinamika žemėjanti iki nuostolių. Vidutinis Nepaskirstyto pelno rentabilumas yra net 83%. 10 metų vidutinis ROAE yra 2%. Labai žema grąža.

Kompanija investuoja išimtinai savo kompetencijos rėmuose. Kompanijos veikla reikalauja nuolatinių kapitalo investicijų. Tačiau 1 USD, investuotas į IMT, uždirba tik 0.65 USD EPS.

Gannett Co., Inc.  akcijos

Kompanijos akcijos listinguojamos NTSE biržoje. Trumpinys yra GCI. 2020 m. vasario 26 d. užfiksuotas 4 771 akcininkas. Moka ketvirtinius dividendus.

2019 m. supirkta 43,942 akcijų po 6.70. O pagal supirkimo programą galima supirkti dar 15,014,152 akcijų.

Toliau rekomenduojame akcijų nepirkti, kol nepamatėme veiklos rezultatų pagerėjimo. Pats kompanijų susiliejimas sumažino GCI investuotojų nuostolius. Tačiau jie vis tiek liko.

Išsamią veiklos analizę, rekomendacijas ir prognozes galite rasti čia ir čia.

Techninė analizė

Kompanijos puslapis

Daugiau JAV kompanijų akcijų.


Klausimams

Patinka turinys? Palaikykite turinio kokybę Apie Investavimą Paprastai Patreon!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: